Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Chmielna czeka!

Z lekkim opóźnieniem, ale wreszcie jest - komunikat techniczny na 2. etap Szybkiego Mózgu! W nim wszelkie szczegóły dotyczące nadchodzących wielkimi krokami zawodów.

Gdzie?
Biegamy w okolicy ul. Chmielnej na Śródmieściu. Teren zawodów obejmuje obszar wzdłuż ul. Nowy Świat, Dom Handlowy Smyk, teren Ministerstwa Finansów oraz budowę II linii metra. Zabudowa jest bardzo gęsta i nieregularna, więc zapowiadają się naprawdę ciekawe trasy.

Kiedy?
Tradycyjnie biegamy w najbliższą środę 21 maja. Start rusza od godziny 19:00, a ostatni zawodnicy wybiegną najprawdopodobniej tuż przed godziną 20:00, więc przez cały czas trwania zawodów powinno być jasno. Centrum Zawodów zlokalizowane jest w Szkole Podstawowej nr 211 przy ul. Nowy Świat 21A.

Zgłoszenia
Macie czas do najbliższej niedzieli do godziny 23:59. Spóźnialscy będą mieli szansę się zapisać w Biurze Zawodów przed biegiem za podwyższoną do 20PLN opłatą, więc warto zgłosić się zawczasu.

Na mecie
Tym razem na każdego kto ukończy bieg na mecie czekać będzie porcja otrębów owsianych od Kupca. Nigdy ich nie próbowaliśmy wcześniej, ale jest to podobno zdrowy, bogaty w składniki mineralne i witaminy produkt, który dzięki wysokiej zawartości błonnika zapewnia prawidłową przemianę materii. Najlepiej spożywać je jako dodatek do mleka, jogurtów, koktajli, zup, sosów oraz surówek, ale na pewno znajdą się chętni, aby schrupać je od razu po biegu. Smacznego!

Komentarze

  • Podkop?

    Podkop?... Lampa w podłodze

    Kali 2014-05-21 18:02
  • Nie wiem jak...

    ... dotrę na zawody. Dookoła CZ teren zakazany. Spadochron? - nie mam uprawnień. Katapulta? - trochę się boję..

    piotrzal 2014-05-19 16:26
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE