Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Zmiany
1. Bieg odbędzie się w nowym terminie - we wtorek 9 czerwca. Lokalizacja, teren i trasy pozostają bez zmian, bo w zasadzie wszystko było już przygotowane w marcu. Teraz tylko realizujemy zaległy bieg.
2. Centrum Zawodów zlokalizowane będzie na świeżym powietrzu, na terenie otwartym przy SP nr 303, przy zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych.
3. Zmienia się formuła biegu ze startu masowego na start interwałowy.
4. Pierwsi zawodnicy wystartują o 18:30 - wydłużamy czas startu, aby interwał startowy na każdej z tras wyniósł przynajmniej 1 minutę (dotychczas było to 30 sekund).
5. Stacje SPORTident będą działały w trybie bezdotykowym, więc zalecamy używamy chipów SIAC.
6. System zgłoszeniowy na zaległy 2. etap jest ponownie otwarty do najbliższej niedzieli 7 czerwca. W sprawie ewentualnych zmian w zgłoszeniach na ten etap prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@unts.waw.pl. Osoby zgłoszone, które w związku ze zmianą terminu chcą zrezygnować ze startu i otrzymać zwrot wpisowego proszone są o przesłanie takiej informacji na powyższy adres do dnia 7 czerwca.
7. Zapisy na bieg w dniu zawodów nie będą możliwe.

INFORMACJE I ZALECENIA DOTYCZĄCE ZAWODÓW, ZWIĄZANE Z COVID-19

Poniżej najważniejsze informacji dotyczące biegu z uwzględnieniem wprowadzonych zmian:
--

Centrum Zawodów
Baza zawodów zlokalizowana będzie na terenach otwartych przy Szkole Podstawowej nr 303, ul. Koncertowa 4. Parkowanie zalecamy na parkingach i uliczkach osiedlowych w okolicy. Poniżej najistotniejsze informacje dotyczące biegu:
1. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę 7 czerwca o północy.
2. Biuro Zawodów pracuje w godzinach 17:30-19:00. Prosimy wszystkie osoby wypożyczające karty SPORTident o ich odbiór ich do godz. 19:00. Podobnie w przypadku osób, które zakupiły karty SPORTident.
3. Zapisy na bieg w dniu zawodów nie będą możliwe.
4. Osoby, które nie odbiorą swoich kart SPORTident do godziny 19:00 (przez to ich dane nie zdążą być wprowadzone do bazy), będą mogły sczytać swoje wyniki po biegu dopiero po przybiegnięciu wszystkich zawodników.

Start i meta
Meta zlokalizowana w pobliżu szkoły, start w odległości 500m od szkoły (dojście za pomocą mapek rozgrzewkowych do pobrania w Biurze Zawodów).

Parametry tras
Długości tras na 2. etap przedstawiają się następująco:
- Początkujący: 1.7km, 10PK
- Odważni: 3.0km, 15PK
- Zuchwali: 4.9km, 27PK
- Profesjonaliści: 5.9km, 30PK

Zapisy
Zapisujemy się do najbliższej niedzieli 7 czerwca do północy. Zgłoszenia są dostępne na podstronie zawodów.

Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE