Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

O-Ringen

Dziś zakończył się O-Ringen, czyli największe zawody w biegu orientację na świecie. W tym roku organizowany daleko na północy Szwecji zgromadził nieco mniej zawodników, niż zwykle, ale nadal było to kilkanaście tysięcy osób. UNTS również w tym roku miał tam swoich przedstawicieli, którzy z różnymi skutkami zmagali się z trudnym szwedzkim lasem.

Nasza reprezentacja składała się z sześciu osób. Najlepiej z naszych spisał się Krzysiek Wołowczyk, który biegał w barwach swojego Szwedzkiego klubu OK Denseln. Po pięciu dniach rywalizacji zajął bardzo dobre 10. miejsce w kategorii H18E, pokonując tym samym ponad stu rywali. Dobre 18. miejsce w H20E zajął Piotrek Parfianowicz, który po niezbyt udanym początku zawodów, z dnia na dzień biegał coraz lepiej, a podczas 4. etapu wywalczył nawet 6. miejsce w swojej kategorii. Nieźle wypadł również Michał Wołowczyk, zajmując ostatecznie 49. miejsce w kategorii H16. Nasi weterani zajęli odpowiednio 71. miejsce (Marek Wołowczyk), 107. miejsce (Joanna Parfianowicz) i 116. miejsce (Mariola Wołowczyk). Gratulujemy dobrych występów!

strona zawodów
wyniki online

fot. Mikael Fritzon

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE