Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Najlepsi!

Po zaciętej walce udało nam się ostatecznie wygrać rywalizację sztafet klubowych w ramach tegorocznych Klubowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w miniony weekend we Wrocławiu i okolicy. Zmagania rozpoczęły się już w sobotę wieczorem, kiedy to zostały rozegrane dwie zmiany nocne - w naszej najmocniejszej sztafecie ruszyli Jacek Morawski (1. zmiana) i Monika Gajda (2. zmiana). Po ciężkiej walce na wymagających trasach zajmowaliśmy 6. miejsce ze startą około 11 minut do liderów. Na szczęście następnego dnia rozpoczęło się szybkie odrabianie strat dzięki bardzo dobrym biegom Ani Górnickiej-Antonowicz (3. zmiana) i Krzyśka Wołowczyka (4. zimiana), który zniwelował stratę do około 3 minut. Dobry bieg Michała Pierzchały (5. zmiana) pozwolił jeszcze bardziej zmniejszyć stratę do prowadzącego Orientusia Łódź, a po kolejnej zmianie w wykonaniu Piotrka Parfianowicza już prowadziliśmy. Spokojny bieg Maćka Grabowskiego na ostatniej zmianie nic w tej kwestii nie zmienił, więc mogliśmy się w pełni cieszyć z naszego pierwszego zwycięstwa w zmaganiach sztafet podczas Klubowych Mistrzostwach Polski. 2. miejsce zajął ostatecznie Azymut 45 Gdynia, natomiast 3. miejsce przypadło UKS Orientuś Łódź.

Oprócz zwycięskiej sztafety wystawiliśmy również dwie kolejne, które również spisały się dobrze. Sztafeta w składzie Kamil Anc, Viola Piatrouskaya, Ewa Wołek, Piotr Sotniczuk, Anna Maria Antonowicz, Michał Wołowczyk i Sławek Cygler zajęła bardzo dobre 14. miejsce w stawce 28 sztafet. 3. skład, czyli Grzesiek Biolik, Agnieszka Biolik, Joanna Parfianowicz, Wojtek Mossakowski, Julia Mianowska, Janek Rutka i Rafał Mianowski zajęli bardziej odległe miejsce, ale również okupione zaciętą walką.

Dobre wyniki uzyskaliśmy na wcześniejszych biegach, czyli na piątkowym sprincie i biegu średniodystanowym, który odbył się w sobotę rano:

Sprint
4. miejsce Monika Gajda K21
1. miejsce Joanna Parfianowicz K40-45
5. miejsce Emil Biolik M10
2. miejsce Wołowczyk Krzysztof M18
4. miejsce Piotr Parfianowicz M21

Średni
6. miejsce Julia Mianowka K12
3. miejsce Anna Górnicka-Antonowicz K21
6. miejsce Monika Gajda K21
1. miejsce Agnieszka Biolik K35
1. miejsce Joanna Parfianowicz K40-45
4. miejsce Michał Pierzchała M14
4. miejsce Michał Wołowczyk M16
1. miejsce Krzysztof Wołowczyk M18
1. miejsce Piotr Parfianowicz M21
6. miejsce Maciej Grabowski M21
6. miejsce Grzegorz Biolik M35
6. miejsce Rafał Mianowiski M40
6. miejsce Jerzy Antonowicz M45

Wyniki biegów indywidualnych można znaleźć tutaj, natomiast kilka naszych zdjęć pojawi się wkrótce. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom udanych występów i liczymy na jeszcze lepsze podczas Mistrzostw Polski, które już za dwa tygodnie.

GPS-tracking sprint
GPS-tracking średni

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE