Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Medale Mistrzostw Polski

W miniony weekend odbyły się pierwsze tegoroczne Mistrzostwa Polski w biegu na orientację. Ścigaliśmy się na długim dystansie w Mechowie k. Pucka. Teren był bardzo wymagający pod względem fizycznym, a trasy długie i męczące - w męskiej kategorii seniorów było to ponad 26km.

Udało nam się wywalczyć w Mistrzostwach Polski i rozgrywanych po raz pierwszy Mistrzostwach Polski Masters aż 8 medali, w tym 3 złote, 3 srebrne i 2 brązowe. Warto dodać, że oprócz tego w pięciu kategoriach nasi zawodnicy uplasowali się tuż za podium, niejednokrotnie dosłownie ocierając się o medal. Występ jak najbardziej udany, poniżej prezentujemy listę naszych wszystkich medalistów, zdjęcia autorstwa Asi Parfianowicz znajdziecie tutaj, a coś na kształt wyników jest tutaj. Wszystkim, którzy ukończyli bieg gratulujemy i liczymy na jeszcze lepsze występy podczas kolejnych startów.

3. miejsce - Barbara Żebrowska (K20)
3. miejsce - Eugeniusz Besarab (M16)
1. miejsce - Krzysztof Wołowczyk (M20)
1. miejsce - Piotr Parfianowicz (M21)
2. miejsce - Maciej Grabowski (M21)
1. miejsce - Ania Górnicka-Antonowicz (K35)
2. miejsce - Ewa Wołek (K35)
2. miejsce - Marek Wołowczyk (M50)

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE