Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Piotrek i Krzysiek w Szwecji

Podczas, gdy większość z nas rywalizowała w ten weekend w Grand Prix Mazowsza, nasi najlepsi juniorzy, czyli Krzysiek Wołowczyk oraz Piotrek Parfianowicz wybrali się do Szwecji. Startowali w prestiżowych zawodach z cyklu Silva League, w którzy bierze udział cała szwedzka czołówka, więc poziom jest bardzo wysoki.

W sobotę rozegrany został bieg sprinterski w miejscowości Båstad, gdzie nasi mieli do pokonania trasę o długości 2900m. Piotrek pokonał trasę w czasie 15'21 i dało mu to zasłużoną wygraną. Krzysiek zajął 12. miejsce ze startą 1'11 do Piotrka, więc obydwaj zanotowali bardzo dobre występy.

Dzisiaj (w niedzielę) został rozegrany bieg klasyczny. Wymagającą trasę o długości prawie 12km najszybciej pokonali Szwedzi - zwyciężył Anton Johansson z czasem 77'42. Piotrek zajął ostatecznie 9. miejsce ze stratą 4'21, natomiast Krzysiek był 16. ze startą 9'06. Dobrych wyników w obydwu biegach gratulujemy i liczymy na więcej podczas kolejnych startów!

wyniki sprint
wyniki niedziela (nieoficjalne)

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE