Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybki Mózg zakończony!

Finałowym biegiem na warszawskim Ursynowie zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2014! Tym razem rywalizowaliśmy w biegu ze startu masowego, w ramach którego rozegraliśmy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację. Na najdłuższej trasie Profesjonalistów bezsprzecznie zwyciężył Piotrek Parfianowicz przed Karolem Galiczem i Janem Rutką. U Zuchwałych wygrał Michał Pierzchała, na 2. miejscu przybiegł Marek Białowąs, a 3. był Łukasz Korzeniewski. Bardzo zacięta rywalizacja miała miejsce na trasie Początkujących, gdzie zwycięski Piotr Słoniowski wyprzedził drugiego Michała Malinowskiego jedynie o 2 sekundy! 3. miejsce zajął Krzysztof Cieślik. Niemniej ciekawie było u Dzieci - zwyciężyła Zuzanna Rudenko, 2. miejsce zajął Bartek Olszewski, a 3. była Lena Chabiera.

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za udział - to Wy tworzycie te zawody i tą wspaniałą atmosferę! Dziękujemy również za wsparcie władzom Ursynowa, które gościły nas w swoim Ratuszu podczas wczorajszego etapu oraz firmie Kupiec za smaczne nagrody podczas całego cyklu! Szybki Mózg zakończony, a tymczasem zapraszamy na nasze kolejne biegi - najbliższy UNTS Cup już w weekend 18-19 października!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE