Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Kolejne medale!

Z powodzeniem wystartowaliśmy w ostatni weekend w ostatnich tegorocznych biegach rangi Mistrzostw Polski, które podobnie jak w czerwcu zostały rozegrane w Warszawie. W sobotę rywalizowaliśmy w biegu nocnym, który odbył się w podwarszawskim Aleksandrowie, natomiast w niedzielę WAT Warszawa gościł zawodników z całej Polski na swoim poligonie, gdzie walczyliśmy podczas sztafet sprinterskich.

Wśród kobiet w biegu nocnym zwyciężyła Agnieszka Biolik w kategorii K35, Ania Staszak zajęła 3. miejsce w K40, a Ewa Wołek wygrała w kategorii K45. 2. miejsce w tej samej kategorii zajęła Mariola Wołowczyk. Wśród panów doskonale wypadł Janek Rutka, który zakończył bieg na 3. miejscu, natomiast Piotr Sotniczuk uplasował się tuż za Jankiem, na 4. miejscu. W M20 tym razem zwyciężył Krzysiek Wołowczyk, a 3. miejsce zajął Piotrek Parfianowicz. Dobre 4. miejsce w M21 zajął Jacek Morawski, a w M50 zwyciężył Marek Wołowczyk.

Sztafety sprinterskie to nasz ogromny sukces w najsilniejszej kategorii S21, gdzie dwie sztafety UNTS zajęły pozycje medalowe. Srebro wywalczyła drużyna w składzie Sanna Andelin, Maciej Grabowski, Jacek Morawski, Barbara Żebrowska, natomiast brąz przypadł sztafecie w składzie Jolanta Kołosińska, Krzysztof Wołowczyk, Piotr Parfianowicz, Anna Górnicka-Antonowicz. W weterańskiej kategorii S100 również wywaliczyliśmy dwa medale - złoty zdobyli Joanna Parfianowicz i Marek Wołowczyk, a srebrny Mariola Wołowczyk i Ludomir Parfianowicz.

Gratulujemy wszystkim doskonałych występów i mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej!

wyniki bieg nocny
wyniki bieg sztafetowy
zdjęcia Mariola Wołowczyk
zdjęcia Ludomir Parfianowicz

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE