Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Nikt nie mówił, że będzie lekko

Nikt nie mówił, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie - tak można w kilku słowach podsumować 3. etap Warszawa Nocą, który odbył się na warszawskim Gocławiu. Główna w tym zasługa aury, która jak na styczeń mocno wszystkich zaskoczyła, ponieważ wraz ze startem masowym zawodników nastąpił masowy opad śniegu z deszczem, stanowiący interesującą atrakcję dla wszystkich uczestników.

Można więc powiedzieć, że wczorajsze bieganie z mapą po blokowisku wygrali najbardziej odporni na złe warunki pogodowe. Wyglądało to tak:
- Początkujący: 1. Urszula Stokowska, 2. Wiktor Zych, 3. Tymon Gajda
- Odważni: 1. Jan Antonowicz, 2. Tymoteusz Seń, 3. Paweł Drągowski
- Zuchwali: 1. Bartosz Niebielski, 2. Julia Głowacz, 3. Wiktoria Marek
- Profesjonaliści: 1. Wojciech Dudek, 2. Fryderyk Pryjma, 3. Krzysztof Lisak
Warto również zwrócić uwagę na godną pochwały postawę Rafała Podzińskiego, który dobiegł na metę jako zwycięzca na trasie Profesjonalistów, natomiast zorientował się po fakcie, że podczas biegu przebiegł przez zakazany teren. Zgłosił swoje przewinienie na mecie żądając dyskwalifikacji, co też zespół sędziowski niezwłocznie uczynił.

Wyniki na poszczególnych trasach, międzyczasy po wariantach tras oraz mapy są już dostępne i możecie je śmiało oglądać i analizować, a my się bierzemy za liczenie klasyfikacji generalnej zapraszając Was jednocześnie do zgłaszania się na 4. etap, który 17 lutego na Wierzbnie. Zapraszamy!

Komentarze

  • Lekko nie było, to fakt...

    Niestety - warunki pogodowe wystraszyły fotografów.

    UNTS Warszawa 2016-02-17 9:12
  • Lekko nie było, to fakt...

    Ale czy naprawdę wszystkie aparaty foto zamroziło ??? Nikt nie pstrykał ??

    PJanowski 2016-02-16 7:53
PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE