Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Biblioteka Narodowa

Prezentujemy kilka ważnych szczegółów dotyczących najbliższego etapu Warszawa Nocą. Zapraszamy do krótkiej lektury!

Centrum Zawodów zlokalizowane będzie w VII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Wawelskiej 46. Biuro będzie tradycyjnie czynne od godziny 18:00. Przypominamy, że środowy etap będzie miał formę startu masowego, co oznacza, że wszyscy zawodnicy na trasie Profesjonalistów i Początkujących startują jednocześnie o godzinie 19:00, a Zuchwali i Dzieci o 19:10. Prosimy w związku z tym o przybycie do Centrum Zawodów odpowiednio wcześniej, aby zdążyć załatwić wszystkie formalności.

Z uwagi na lokalizację Centrum Zawodów po innej stronie ul. Wawelskiej niż teren zawodów, konieczne będzie dojście na start, który zlokalizowany będzie w odległości 600m od VII LO. Droga na start będzie oznaczona na mapkach rozgrzewkowych, które będzie można pobrać w Biurze Zawodów.

Nie będziemy zdradzać Wam dokładnych długości tras, ponieważ ich szczegóły są jeszcze dopracowywane, ale możemy powiedzieć, że dystanse będą zbliżone do tych, które były w grudniu. Zgłoszenia do najbliższej niedzieli - zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE