Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

4. etap Warszawa Nocą za nami

Z miesiąca na miesiąc zbliżamy się do końca naszego zimowego cyklu Warszawa Nocą. Rozegrany wczoraj bieg w rejonie ulicy Tamka był czwartą odsłoną tegorocznych zawodów. Na zawodników czekały długie i wymagające trasy w ciekawym terenie, będącym mieszanką obszaru zabudowanego i parkowego. Nie zabrakło oczywiście podbiegów pod błotnistą wczoraj skarpę wiślaną, którą zawodnicy musieli sforsować co najmniej kilkukrotnie.

Wśród Dzieci zwyciężył Bartek Olszewski z czasem 18'34, a na trasie Początkujących najlepsza okazała się Agata Malczewska, która pokonała swoją trasę w 16'41. Kolejne zwycięstwo zaliczył Michał Pierzchała, który ma na swoim koncie wygraną we wszystkich dotychczasowych biegach na trasie Zuchwałych. W podobnej sytuacji jest również niezawodny Piotrek Parfianowicz, który zdominował rywalizację u Profesjonalistów.

Oficjalne wyniki, międzyczasy oraz śledzenie GPS z zawodów są już dostępne na podstronie zawodów. Na kolejny, finałowy etap, można się już zgłaszać - biegamy dokładnie za miesiąc, czyli 11 marca na Ursynowie. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE