Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

UNTS Cup 2014 - Regulamin

Rozpoczynamy odliczanie do UNTS Cup 2014! Do zawodów zostało siedem tygodni, więc prezentujemy podstawowe informacje o naszych zawodach. Lokalizacja była już wcześniej znana, natomiast teraz wyposażamy Was we wszystkie niezbędne przed zawodami dane.

Kiedy i gdzie?
UNTS Cup to tradycyjnie dwa dni biegania. Tegoroczna, 10. edycja organizowanych przez nas zawodów, to podobnie jak w latach ubiegłych bieg średniodystansowy i sprinterski. Pierwszy z nich odbędzie się 18 października w sobotę w Młodzieszynie w terenie, gdzie w czerwcu odbyły się Mistrzostwa Polski. Gwarantujemy, że w lesie będzie dużo przyjemniej, niż podczas Mistrzostw - nie tylko ze względu na porę roku. W niedzielę 19 października zapraszamy Was na bieg sprinterski, który zorganizujemy w zupełnie nowym terenie - na skarpie wiślanej na wschód od ul. Nowy Świat. Starty poszczególnych biegów zaplanowaliśmy odpowiednio na godzinę 11:00 i 10:00.

Zgłoszenia
Na zawody zgłaszamy się poprzez system zgłoszeniowy na naszej stronie lub na stronie PZOS. Obydwa formularze zostaną uruchomione w najbliższych dniach, ale najważniejsza jest data 12 października, ponieważ jest to ostatni dzień zgłoszeń, którego nie można przegapić.

Regulamin
Wszystkie powyższe informacje oraz dużo więcej można znaleźć w Regulaminie zawodów, który jest już publicznie dostępny. Kolejne informacje o zawodach będę się ukazywać na naszej stronie wraz z upływem czasu.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE