Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Balaton

4. etap Szybkiego Mózgu na Gocławiu za nami - wystartowało w sumie ponad 270 zawodników, którzy pokonali w sumie ponad 900km tras i potwierdzili punkty ponad 5700 razy. Zapraszamy na krótką relację!

Dzisiejszy bieg był jednocześnie jubileuszowym, pięćdziesiątym etapem naszych miejskich cykli Szybki Mózg i Warszawa Nocą, które organizujemy nieprzerwanie od 2011 roku. Tym bardziej więc cieszy nas wysoka frekwencja na wszystkich biegach tegorocznego Szybkiego Mózgu, ponieważ widać, że coraz więcej osób odnajduje frajdę w bieganiu z mapą po Warszawie.

Poniżej prezentujemy najlepsze trójki zawodników na każdej z tras z dzisiejszego biegu:

Początkujący
1. Maciej Lubczyński - 10'14
2. Aniela Swobodzińska - 10'43
3. Maksymilian Klepacki - 11'27

Odważni
1. Krzysztof Wójtowicz - 12'38
2. Jan Jach-Bartha - 13'09
3. Grzegorz Knoper - 13'31

Zuchwali
1. Bartosz Niebielski - 17'51
2. Kacper Michalak - 18'04
3. Lena Chabiera - 19'01

Profesjonaliści
1. Krzysztof Wołowczyk - 20'07
2. Wojciech Dudek - 20'19
3. Karol Galicz - 20'49

Pełne wyniki, międzyczasy, mapy oraz GPS-tracking znajdziecie na stronie zawodów. Już teraz zapraszamy na finałowy etap Szybkiego Mózgu, który już 12 października w Parku Arkadia na Mokotowie.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE