Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Kazury w śniegu

Dzisiejszy bieg na warszawskim Ursynowie zakończył zmagania w 2. edycji cyklu Warszawa Nocą. Kilkucentymetrowa warstwa świeżego puchu, która spadła dziś rano z nieba i zakłóciła spokojny poranek niejednemu kierowcy w Warszawie, zawodnikom biegającym wokół Górki Kazurki nie sprawiła przesadnie dużego kłopotu. A samej Górki, wbrew niektórym przewidywaniom, nie było na trasie aż tak dużo.

Po raz kolejny w kategorii Dzieci najlepszy okazał się Michał Pierzchała (UNTS Warszawa), który wygrał wszystkie biegi w tegorocznym cyklu w swojej kategorii (chyba czas przenieść się o poziom wyżej panie Michale?). 2. miejsce zajął Krzysztof Olszewski (UNTS), a na 3. miejscu uplasowała się płeć piękna, czyli Ala Staszak (UNTS). W Początkujących zwyciężył Cyprian Czop z Parafii Św. Mikołaja, natomiast u Zuchwałych Piotr Pyra z Józefowskich Ziemniaczków. Profesjonaliści to z kolei dość wyraźne zwycięstwo Piotrka Parfianowicza nad przyjezdnymi gośćmi z łódzkiego Orientusia.

Tradycyjnie można oglądać już mapy, wyniki, międzyczasy i tym razem również analizę wariantów na trasie Profesjonalistów. Można oglądać również już pierwszą galerię zdjęć, kolejne będą stopniowo dodawane. I oczywiście zostało sporo Waszych rzeczy w szatniach, więc jeśli ktoś się zdecyduje, że chciałby odzyskać swoją własność - proszę o kontakt na j.morawski@unts.waw.pl.

Na koniec jeszcze myślę, że wypadałoby podziękować Wam wszystkim za udział nie tylko w ostatnim etapie, ale w całym naszym cyklu, który razem z nami współtworzyliście! Duże podziękowania należą się również Dzielnicy Ursynów, która wspierała nas finansowo w organizacji biegów, firmie Kupiec, która gwarantował pyszny poczęstunek po każdym etapie oraz wszystkim zaangażowanym w organizację członkom UNTS. Spotykamy się w jeszcze liczniejszym składzie na 1. etapie Szybkiego Mózgu 2013, który rusza już za nieco ponad miesiąc - szczegóły wkrótce!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE