Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Ruszają Mistrzostwa Świata!

Już w najbliższy poniedziałek ruszają Mistrzostwa Świata Juniorów (JWOC), które w tym roku odbędą się za naszą południową granicą, czyli w Czechach. Program Mistrzostw przedstawia się następująco:

1 lipca poniedziałek long
2 lipca wtorek middle Q
3 lipca środa middle F
4 lipca czwartek  dzień wolny 
5 lipca piątek sprint 
6 lipca sobota  sztafety 

Bieg klasyczny i średniodystansowy odbywają się w górzystym terenie niedaleko polskiej granicy w rejonie pomiędzy Kudową-Zdrój, a Lubawką. Sprint zostanie rozegrany w samym centrum Hradec Kralove, czyli miasta, które jest gospodarzem całej imprezy, natomiast bieg sztafetowy w jego okolicy. Same Mistrzostwa zapowiadają się bardzo ciekawie z uwagi na wymagające trasy i teren, a także biorąc pod uwagę świetne przygotowanie medialne imprezy, które jest zapowiadane.

Wśród 12-osobowej reprezentacji Polski mamy swoich dwóch przedstawicieli, czyli Krzyśka Wołowczyka i Piotrka Parfianowicza. Dla Krzyśka będą to pierwsze Mistrzostwa Świata, natomiast dla Piotrka będzie to 4 start na JWOCu, z którego 2 lata temu przywiózł złoto w sztafecie. Forma naszych zawodników jest stabilna, co potwierdziły ostatnie starty kontrolne podczas Mistrzostw Czech w biegu średniodystansowym, gdzie obydwaj doskonale spisali się w kwalifikacjach - Krzysiek zajął 1. miejsce (H18), natomiast Piotrek 3. miejsce (H20) w swoim biegu. W finale bardzo dobrze pobiegł Krzysiek zdobywając brązowy medal, natomiast Piotrek po kilku błędach w połowie trasy zajął ostatecznie 11. miejsce. Liczymy na dobre występy podczas nadchodzących biegów - kibicować będziemy zarówno na miejscu jak i zdalnie!

strona JWOC
wyniki Mistrzostw Czech kwalifikacje
wyniki Mistrzostw Czech finał
mapa Mistrzostwa Czech kwalifikacje
mapa Mistrzostwa Czech finał

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE