1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Gezno 2019

W tym roku GEZNO - górskie, ekstremalne zawody na orientacje zostały rozegrane w okolicach uzdrowiskowej miejscowości Rymanów Zdrój. W malowniczej scenerii jesiennej jak co roku zawodnicy pokonywali długie i trudne trasy o bardzo dużym przewyższeniu. Każdy kto zdecydował się na uczestnictwo miał okazję uczestniczyć w niecodziennej, wielogodzinnej przygodzie. Są to zawody w których biorą udział zespoły dwuosobowe – co odróżnia je od tradycyjnych zawodów BnO. Na wynik końcowy składają się wda etapy rozgrywane w sobotę i niedzielę. Łączny czas pokonania tras z obydwu dni i ilość, oraz waga poszczególnych punktów decyduje o wyłonieniu zwycięskiego zespołu. Zawody te zmuszają do wykazania się talentem nawigacyjnym, biegowym ale również są sprawdzianem z mistrzowskiego planowania. Pierwszy etap jest przygotowany w formie scorelaufu – dowolna kolejność zaliczania punktów kontrolnych i to właśnie wtedy umiejętność odpowiedniego zaplanowania trasy może zdecydować o zwycięstwie lub przegranej. Nasz klub miał wśród uczestników dużą reprezentację. Jak zawsze na podium nie zabrakło zawodników UNTS.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

6 miejsce w sztafecie sprinterskiej na Pucharze Świata w Chinach!

Jesienne zawody to okres, w którym forma zawodnika budowana przed sezonem startowym i podczas jego trwania, walczy ze zmęczeniem narastającym z każdym startem. W trakcie kiedy niektórzy skłaniają się już raczej w kierunku roztrenowania i odpoczynku przed kolejnym sezonem, inni mają szczytowe osiągnięcia.
Zawodnicy naszego klubu uczestniczą w licznych zawodach z niezmienną zaciętością i zaangażowaniem charakterystycznym dla ludzi napędzanych pasją.

Podczas jesiennych dni mieliśmy okazję startować zarówno na zawodach lokalnych, jak i Mistrzostwach Polski, również zawodach zagranicznych na przykład w Czechach czy Finlandii   oraz prestiżowych zawodach międzynarodowych - Pucharze Świata.
Największym sukcesem odniesionym przez dwójkę zawodników naszego klubu – Zuzannę i Piotra na arenie międzynarodowej jest historyczny wynik Polaków - w składzie : Zuzanna Kubicka, Piotrek Parfianowicz, Michał Olejnik, Ola Hornik - zajęli 6 miejsce w sztafecie sprinterskiej na Pucharze Świata w Chinach. Należy również pamiętać o ósmym miejscu Piotrka Parfianowicza uzyskanym we wrześniowych zmaganiach w Pucharze Świata w konkurencji knock-out sprint .


Udało nam się również utrzymać bardzo wysokie trzecie miejsce na Klubowych Mistrzostwach Polski. Ten sukces tym bardziej cieszy, że osiągnięty jest dzięki zaangażowaniu w sport i walce podczas zawodów bardzo wielu zawodników naszego klubu, bez względu na wiek czy płeć.
Podczas zakończenia sezonu biegowego na Mazowszu wielu zawodników naszego klubu zostało wyróżnionych dyplomami dla najlepszych zawodników z poszczególnych kategorii wiekowych.
Każda pora roku przynosi coś nowego. Nadchodząca zima to odpoczynek oraz treningi, obozy...
Skupimy się na tym co przez cały rok wzmacnia klub jako całość i zawodnika jako jednostkę.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE