Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

W związku z pandemią, ostatni etap Szybkiego Mózgu rozegraliśmy w terenie parkowo - leśnym, co nie przeszkodziło jednak budowniczemu tras na pozostawienie sprinterskiego charakteru zawodów. Inaczej niż w trakcie finałów naszego cyklu w latach ubiegłych, tym razem rywalizowaliśmy ze startu interwałowego. Początkowe fragmenty tras wymagały szybkiego zaadaptowania się do sprinterskiej skali w lesie, a punkty były pochowane głównie w dołkach i nieckach. Następnie zawodnicy przenieśli się do terenu bardziej parkowego, gdzie czekały na nich warianty typu “lewo-prawo”. Autor tras zadbał też o to, żeby przyzwyczajeni do biegania po płaskim Mazowszu biegacze poczuli przewyższenie skarpy Powsińskiej.

Na najdłuższej trasie Profesjonalistów zwyciężył Piotr Parfianowicz (UNTS) przed Dariuszem Sokalskim i Karolem Galiczem. W Zuchwałych wygrał Michał Pierzchała (UNTS), na 2. miejscu przybiegł Krzysztof Wójtowicz (3 sekundy za zwycięzcą), a 3. Był Bartosz Stopczyński. W kategorii Początkujących zwyciężył po raz kolejny w tym roku Józef Owsiak (BKS Wataha), a drugie miejsce zajęła Marianna Muniowska. Na ostatnim miejscu podium stanął Kuba Palak. W Odważnych, z kolei, z prawie minutową przewagą wygrała Antonina Mianowska (UNTS) przed Romanem Lendzioszkiem i trzecią Pauliną Dzwonkowską.

Po biegu, zawodnicy, którzy zajęli czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu mogli odebrać nagrody w biurze zawodów - dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie upominków dla najlepszych :)

Chcielibyśmy na koniec podziękować wszystkim uczestnikom finałowego etapu Szybkiego Mózgu, a także całego cyklu za Wasz udział - to Wy tworzycie te zawody i ich wspaniałą atmosferę! Szybki Mózg 2020 zakończony, a my zaczynamy planowanie kolejnej edycji - czekajcie na informacje.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE