Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno!

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla. Mimo, że to już trzeci raz gdy zaprosiliśmy Was w te okolice, postaraliśmy się aby trasy znów czymś zaskoczyły. Budowniczy tras zdecydował się na połączenie długich wariantowych przebiegów z kilkoma krótszymi, a wisienką na torcie był przebieg tunelem w wiadukcie nad Wisłostradą. Nasz kartograf sam przyznał, że zmapowanie tej trzypoziomowej konstrukcji było formalnie niemożliwe w świetle obowiązujących zasad, natomiast zrobił wszystko aby znalezienie właściwego przejścia było jak najbardziej intuicyjne. Mimo tego, wiele osób straciło cenne sekundy/minuty zastanawiając jak przedostać się na drugą stronę ruchliwej drogi, a uczestnicy po zawodach prześcigali się w propozycjach czytelniejszego zmapowania tego fragmentu - cieszymy się, że sprowokowaliśmy Was do tej burzy mózgów ;) 

Na trasie Początkujących zwyciężył wczoraj Józef Owsiak (BKS Wataha), zaś 2. i 3. miejsca zajęły kolejno Róża Baranowska i Hania Wójtowicz. Zwyciężczynią na trasie Odważnych została tym razem Antonina Mianowska (UNTS), która wygrała z czasem 22'09. Na 2. miejscu uplasował się Piotr Panasiuk, a na ostatnim stopniu podium bieg zakończyła Marta Kasprzyk. Trasa Zuchwałych to zwycięstwo Krzysztofa Wójtowicza (UNTS) z przewagą półtorej minuty nad Bartłomiejem Maciejewskim. 3. miejsce po bardzo dobrym biegu ze stratą około dwóch minut do zwycięzcy zajęła Lena Chabiera. Wśród profesjonalistów mimo dużego błędu na przebiegu nad Wisłostradą zwyciężył Jan Bednarski (UNTS) z czasem 22'52, który o prawie półtorej minuty wyprzedził będącego w znakomitej dyspozycji Dariusza Sokalskiego. 3. miejsce, ze stratą 17 sekund do drugiego zawodnika na mecie, zajął Kacper Michalak - gratulujemy, bo jest to chyba pierwsze podium tego zawodnika w naszej najbardziej prestiżowej kategorii. Warte zauważenia jest także 4. miejsce Julii Głowacz (UNTS) na trasie profesjonalistów - nie pamiętamy kiedy ostatnio widzieliśmy tak wysoki wynik kobiecy w klasyfikacji OPEN (z niewielką, bo tylko dwuminutową stratą na trasie liczącej 5km) - wielkie gratulacje!

Dostępne są już pełne wyniki zawodów i międzyczasy. Zapraszamy do analizowania! Za niecałe dwa tygodnie (21 października) ostatni etap i jednocześnie wielki finał tegorocznego cyklu (po którym odbędzie sie dekoracja klasyfikacji generalnej) - już teraz zachęcamy Was do zgłaszania się, a niebawem podamy wszystkie informacje dotyczące biegu. 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE