Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Kim jesteśmy?

UNTS Warszawa to nowoczesny klub sportowy o bogatej, ponad 20-letniej tradycji i wielu sukcesach. Nasi zawodnicy z dumą reprezentują nasz kraj na wielu międzynarodowych imprezach, zajmując przy tym czołowe pozycje. W samej sekcji orientacji sportowej w ciągu ostatnich lat zdobyliśmy:
- 11 medali Mistrzostw Świata
- 9 medali Mistrzostw Europy
- 167 medali Mistrzostw Polski

UNTS realizuje zadania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu współfinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa, Biuro Sportu oraz Dzielnicę Ursynów Miasta Stołecznego Warszawy.

Prowadzimy treningi dla zawodników w kategoriach juniorów i seniorów, którzy należą do ścisłej polskiej czołówki. Zajmujemy się również szkoleniem dzieci w Szkole Podstawowej nr 96 w Warszawie w klasach sportowych. Realizowany jest tam przez wyspecjalizowaną kadrę trenerską autorski program zajęć z biegu na orientację, który przede wszystkim pozwala dzieciom na zdobycie podstawowej wiedzy o otaczającym je świecie poprzez aktywny rozwój.

Stawiamy jednak nie tylko na młodzież - mamy w klubie wielu weteranów, którzy też startują w zawodach i treningach. Bieg na orientację to nie tylko sport dla ludzi w każdym wieku, ale przede wszystkim sposób na miłe spędzanie wolnego czasu. UNTS Warszawa gwarantuje każdemu dobrą zabawę i moc niezapomnianych wrażeń!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE