Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

3. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

Sprinterskie Mistrzostwa Polski

W dniach 9-10.06.2018 w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztafetach Sprinterskich i w indywidualnym Sprinterskim Biegu na Orientację.

Puchar Najmłodszych 2018

W dniach 1-3.06.2018 odbyły się najważniejsze zawody dla najmłodszych biegaczy na orientację.
Tym razem arenom zmagań stał się Teren Powiatu Wieruszowskiego.

Pomerania O - Festival

Garstka naszych klubowiczów pojechała na Pomerania O – Festiwal. Były to 5-etapowe zawody w Jeździe Rowerowej na Orientację i 3-etapowe w Biegach na Orientację.

Kuyavia Cup Gąsawka 26-27.05.2018

Piękna pogoda, malowniczy krajobraz, centrum zawodów położone nad jeziorem aż dziw bierze, że tak mało osób zdecydowało się na udział w zawodach Kuyavia Cup 2018.

Jerzy Antonowicz prezesem PZOS

Trener naszego Klubu, Jerzy Antonowicz, został wczoraj podczas Walnego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego wybrany na stanowisko Prezesa Polskiego Związku Orientacji Sportowej.

Wybór była niemalże jednogłośny, gdyż wybór nowego Prezesa poparło 40 delegatów, natomiast jego jedyny kontrkandydat, Jan Cegiełka, uzyskał jedynie 8 głosów poparcia. Wybrany został również nowy Zarząd PZOS, w skład którego weszli Ludomir Parfianowicz (również UNTS), Paweł Morawski, Piotr Cych, Ryszard Chachurski, Kalikst Sobczyński i Paweł Biederman. Nowym władzom życzy przede wszystkim wytrwałości w działaniu, bo jest co robić.

onet.pl - krótka relacja z wyborów

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE