Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Sezon podsumowany

W dniu wczorajszym odbyło się uroczyste Podsumowanie sezonu 2012, które było doskonałą okazją do spotkania się w licznym gronie zawodników UNTS i omówienia naszych wyników z minionego roku. Zgodnie z harmonogramem pierwszym punktem były Mistrzostwa Klubu w orientacji szkolnej, które zostały rozegrane w budynku SP 96. W tych prestiżowych zmaganiach w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
- wśród dzieci Wiktoria Marek i Michał Pierzchała,
- wśród seniorów Joanna Szlendak i Krzysztof Wołowczyk,
- wśród weteranów Dorota Bałacińska i Grzegorz Biolik.
Zwycięzcy zostali nagrodzeni cennymi nagrodami od Inov-8, które miejmy nadzieję, że będą im służyć po wszystkie czasy. Mapy ze szkolnych zawodów można obejrzeć tutaj: dzieci, seniorzy i weterani.

Część oficjalna to z kolei nagrodzenie najlepszych zawodników naszego Klubu oraz podsumowanie naszych osiągnięć w 2012 roku. Wyróżnieni zostali wszyscy medaliści Mistrzostw Polski, Pucharu Najmłodszych oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, czyli w sumie aż 26 osób. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a pozostałych zawodników mocno motywujemy do przygotowania się do kolejnego sezonu. Prezentację osiągnięć z minionego sezonu (Pocztówki z 2012 roku) autorstwa Marioli Wołowczyk można znaleźć tutaj.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność i miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej sukcesów, z których będziemy mogli się cieszyć.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE