Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Sezon podsumowany

W dniu wczorajszym odbyło się uroczyste Podsumowanie sezonu 2012, które było doskonałą okazją do spotkania się w licznym gronie zawodników UNTS i omówienia naszych wyników z minionego roku. Zgodnie z harmonogramem pierwszym punktem były Mistrzostwa Klubu w orientacji szkolnej, które zostały rozegrane w budynku SP 96. W tych prestiżowych zmaganiach w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
- wśród dzieci Wiktoria Marek i Michał Pierzchała,
- wśród seniorów Joanna Szlendak i Krzysztof Wołowczyk,
- wśród weteranów Dorota Bałacińska i Grzegorz Biolik.
Zwycięzcy zostali nagrodzeni cennymi nagrodami od Inov-8, które miejmy nadzieję, że będą im służyć po wszystkie czasy. Mapy ze szkolnych zawodów można obejrzeć tutaj: dzieci, seniorzy i weterani.

Część oficjalna to z kolei nagrodzenie najlepszych zawodników naszego Klubu oraz podsumowanie naszych osiągnięć w 2012 roku. Wyróżnieni zostali wszyscy medaliści Mistrzostw Polski, Pucharu Najmłodszych oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, czyli w sumie aż 26 osób. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a pozostałych zawodników mocno motywujemy do przygotowania się do kolejnego sezonu. Prezentację osiągnięć z minionego sezonu (Pocztówki z 2012 roku) autorstwa Marioli Wołowczyk można znaleźć tutaj.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność i miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej sukcesów, z których będziemy mogli się cieszyć.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE