Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zdjęcia i wyniki

W końcu się udało ? wszystkim zainteresowanym prezentujemy zdjęcia i wyniki z naszego Podsumowania sezonu 2012.

Końcowe wyniki zawodów: D           0.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Chabiera Lena (PK)       UNTS Warszawa        UNT                3.38  +      0.00
  2.Marek Wiktoria           UNTS Warszawa        UNT                4.19  +      0.41
  3.Pierzchała Michał        UNTS Warszawa        UNT                4.31  +      0.53
  4.Strzelecki Michał        UNTS Warszawa        UNT                5.10  +      1.32
  5.Kołcun Bartek            UNTS Warszawa        UNT                5.32  +      1.54
  6.Staszak Alicja           UNTS Warszawa        UNT                5.50  +      2.12
  7.Strzelecki Tomek         UNTS Warszawa        UNT                6.11  +      2.33
  8.Bałacińska Zuzanna       UNTS Warszawa        UNT                6.16  +      2.38
  9.Olszewski Bartek         UNTS Warszawa        UNT                6.56  +      3.18
 10.Tyczyński Olaf           UNTS Warszawa        UNT                7.17  +      3.39
 11.Gawlikowski Tomasz       UNTS Warszawa        UNT                7.48  +      4.10
 12.Mianowska Tosia          UNTS Warszawa        UNT                7.55  +      4.17
 13.Rudenko Zuzanna          UNTS Warszawa        UNT                7.58  +      4.20
 14.Gąsienica-Samek Zosia    UNTS Warszawa        UNT                8.00  +      4.22
 15.Mianowska Julia          UNTS Warszawa        UNT                8.41  +      5.03
 16.Jacniacki Krzyś          UNTS Warszawa        UNT                8.42  +      5.04
 17.Szala Jakub              UNTS Warszawa        UNT                9.23  +      5.45
 18.Chabiera Lena            UNTS Warszawa        UNT                9.27  +      5.49
 19.Jacniacka Anna           UNTS Warszawa        UNT               10.10  +      6.32
 20.Szlędak Marianna         UNTS Warszawa        UNT               12.22  +      8.44
 21.Gąsienica-Samek Ania     UNTS Warszawa        UNT               14.38  +     11.00
 22.Gąsienica-Samek Adam PK  UNTS Warszawa        UNT               18.47  +     15.09
 23.Gąsienica-Samek Adam     UNTS Warszawa        UNT               26.57  +     23.19
 24.Dębowski Bazyli          UNTS Warszawa        UNT               29.57  +     26.19
    Antonowicz Jan           UNTS Warszawa        UNT           NKl               
    Kostow Krystian          UNTS Warszawa        UNT           NKl               
    Biolik Emil              UNTS Warszawa        UNT           NKl               
    Czapińska Nadia          UNTS Warszawa        UNT           NKl               
    Gano Patrycja            UNTS Warszawa        UNT           NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: S           0.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wołowczyk Krzysztof      UNTS Warszawa        UNT                3.47  +      0.00
  2.Wołowczyk Michał         UNTS Warszawa        UNT                4.15  +      0.28
  3.Cygler Sławomir          UNTS Warszawa        UNT                4.27  +      0.40
  4.Szlendak Joanna          UNTS Warszawa        UNT                4.34  +      0.47
  5.Gajda Monika             UNTS Warszawa        UNT                4.38  +      0.51
  6.Filaber Anna             UNTS Warszawa        UNT                4.44  +      0.57
  7.Mossakowski Wojciech     UNTS Warszawa        UNT                4.57  +      1.10
  8.Anc Kamil                UNTS Warszawa        UNT                5.28  +      1.41
  8.Sotniczuk Piotr          UNTS Warszawa        UNT                5.28  +      1.41
 10.Marchuk Ilya             UNTS Warszawa        UNT                5.54  +      2.07
 11.Piatrouskaya Viola       UNTS Warszawa        UNT                7.45  +      3.58
 12.Antonowicz Anna-Maria    UNTS Warszawa        UNT                7.47  +      4.00
 13.Dusza Anna               UNTS Warszawa        UNT                7.58  +      4.11
    Anc Mateusz              UNTS Warszawa        UNT           NKl 
    Piotr Parfianowicz       UNTS Warszawa        UNT           NKl 
 
Końcowe wyniki zawodów: W           0.4km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biolik Grzegorz          UNTS Warszawa        UNT                4.30  +      0.00
  2.Bałacińska Dorota        UNTS Warszawa        UNT                4.47  +      0.17
  3.Olszewski Michał         UNTS Warszawa        UNT                6.02  +      1.32
  4.Staszak Anna             UNTS Warszawa        UNT                6.59  +      2.29
  5.Mianowska Dorota         UNTS Warszawa        UNT                7.03  +      2.33
  6.Popowski Jarosław        UNTS Warszawa        UNT               10.07  +      5.37
    Wołek Ewa                UNTS Warszawa        UNT           NKl               
    Biolik Agnieszka         UNTS Warszawa        UNT           NKl               
    Gawlikowski Piotr        UNTS Warszawa        UNT           NKl               
    Kostow Aneta             UNTS Warszawa        UNT           NKl               

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE