Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Zima na Włochach

Prawdziwie zimowe warunki spotkały dziś zawodników na włoskich rubieżach. Śnieg za kostkę, miejscami lód i ponad 110 zawodników na starcie. W prestiżowej kategorii Profesjonalistów zwyciężył drugi raz z rzędu Rafał Podziński z czasem 23'46. Wśród Zuchwałych wygrał Marek Białowąs, który w tej kategorii od początku cyklu nie oddaje tytułu zwycięzcy. Kategoria Początkujący to z kolei zwycięstwo przyjezdnego Tomasza Cieślika, natomiast wśród Dzieci wygrał niezwyciężony Michał Pierzchała. Zwycięzcom, a także wszystkim pozostałym zawodnikom gratulujemy!

Na stronie mamy już mapy z dzisiejszych biegów, wyniki oraz międzyczasy (niestety tylko dla Dzieci i Początkujących z uwagi na małe problemy techniczne). Zdjęcia wkrótce.