Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Bieg Chomiczówki

Wczoraj liczna grupka naszych miała przyjemność wziąć udział w inauguracji nowego cyklu nocnego biegania na orientację w lesie, czyli Nocnej Mili. Jak się okazało, nasi zawodnicy stanowili prawie połowę wszystkich startujących. Nie oznacza to bynajmniej, że było źle! Wręcz przeciwnie - nocne bieganie po zachodniej części Lasu Młocińskiego okazało się bardzo przyjemne i dość wymagające ze względu na duże pokłady śniegu pod nogami. Wyników i map niestety jeszcze nie ma, ale jeśli się ukażą, to będzie można je znaleźć tutaj.

Dziś z kolei mała grupka naszych przerzuciła się z lasu na asfalt i wystartowała w biegach na warszawskiej Chomiczówce. Piotrek i Krzysiek startowali w Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5km, gdzie zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce z doskonałymi czasami 16'18 i 16'43 na atestowanej trasie. W dłuższym Biegu Chomiczówki na 15km brylował przede wszystkim Maciek Grabowski, który wzniósł się na wyżyny swoich prawie weterańskich możliwości. 22. miejsce w stawce ponad 1000 zawodników i czas 55'35 to wynik co najmniej dobry! Reszta została przyćmiona występem Maćka, więc pisać o nich nie warto.

wyniki 5km
wyniki 15km

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE