Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Bieg Chomiczówki

Wczoraj liczna grupka naszych miała przyjemność wziąć udział w inauguracji nowego cyklu nocnego biegania na orientację w lesie, czyli Nocnej Mili. Jak się okazało, nasi zawodnicy stanowili prawie połowę wszystkich startujących. Nie oznacza to bynajmniej, że było źle! Wręcz przeciwnie - nocne bieganie po zachodniej części Lasu Młocińskiego okazało się bardzo przyjemne i dość wymagające ze względu na duże pokłady śniegu pod nogami. Wyników i map niestety jeszcze nie ma, ale jeśli się ukażą, to będzie można je znaleźć tutaj.

Dziś z kolei mała grupka naszych przerzuciła się z lasu na asfalt i wystartowała w biegach na warszawskiej Chomiczówce. Piotrek i Krzysiek startowali w Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5km, gdzie zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce z doskonałymi czasami 16'18 i 16'43 na atestowanej trasie. W dłuższym Biegu Chomiczówki na 15km brylował przede wszystkim Maciek Grabowski, który wzniósł się na wyżyny swoich prawie weterańskich możliwości. 22. miejsce w stawce ponad 1000 zawodników i czas 55'35 to wynik co najmniej dobry! Reszta została przyćmiona występem Maćka, więc pisać o nich nie warto.

wyniki 5km
wyniki 15km

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE