Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Bieg Chomiczówki

Wczoraj liczna grupka naszych miała przyjemność wziąć udział w inauguracji nowego cyklu nocnego biegania na orientację w lesie, czyli Nocnej Mili. Jak się okazało, nasi zawodnicy stanowili prawie połowę wszystkich startujących. Nie oznacza to bynajmniej, że było źle! Wręcz przeciwnie - nocne bieganie po zachodniej części Lasu Młocińskiego okazało się bardzo przyjemne i dość wymagające ze względu na duże pokłady śniegu pod nogami. Wyników i map niestety jeszcze nie ma, ale jeśli się ukażą, to będzie można je znaleźć tutaj.

Dziś z kolei mała grupka naszych przerzuciła się z lasu na asfalt i wystartowała w biegach na warszawskiej Chomiczówce. Piotrek i Krzysiek startowali w Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5km, gdzie zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce z doskonałymi czasami 16'18 i 16'43 na atestowanej trasie. W dłuższym Biegu Chomiczówki na 15km brylował przede wszystkim Maciek Grabowski, który wzniósł się na wyżyny swoich prawie weterańskich możliwości. 22. miejsce w stawce ponad 1000 zawodników i czas 55'35 to wynik co najmniej dobry! Reszta została przyćmiona występem Maćka, więc pisać o nich nie warto.

wyniki 5km
wyniki 15km

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE