Ursynów Nocą za nami!

Stało się - 2 etap Szybkiego Mózgu 2019 za nami! Silna grupa zawodników w liczbie ponad 220 osób wystartowała dziś na Ursynowie, gdzie wszyscy mieli przyjemność zmagać się ciekawymi i wymagającymi trasami.

Ursynów Nocą już za tydzień!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą dokładnie za tydzień! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Zgrupowanie w Hiszpanii

W zeszłym tygodniu zakończyło się drugie w tym roku zgrupowanie zagraniczne. Tym razem 9-osobowa grupa naszych zawodników trenowała i startowała w słonecznej Hiszpanii. Oprócz wielu godzin spędzonych na treningach w rożnych terenach, na uwagę zasługują wyniki w zawodach Trofeo Internacional de Orientación Murcia Costa Cálida:bardzo wysokie - 10. i 12. miejsca Krzysztofa w sprincie i middlu WRE, solidne i stabilne wyniki Fryderyka, a także dobre występy dziewczyn w kategoriach juniorskich. Mamy nadzieję, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w nadchodzącym sezonie!

Ferie doskonale zagospodarowane.

W okresie ferii zimowych zawodnicy UNTS budowali formę na obozie w Jagniątkowie. Prócz urozmaiconych treningów fizycznych znalazł się czas również na budowanie motywacji na nadchodzący sezon i analizę poprzedniego.

Pole Mokotowskie zdobyte!

Szybki Mózg 2019 rozpoczęty! Prawie 190 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w mroźny środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Bieg Chomiczówki

Wczoraj liczna grupka naszych miała przyjemność wziąć udział w inauguracji nowego cyklu nocnego biegania na orientację w lesie, czyli Nocnej Mili. Jak się okazało, nasi zawodnicy stanowili prawie połowę wszystkich startujących. Nie oznacza to bynajmniej, że było źle! Wręcz przeciwnie - nocne bieganie po zachodniej części Lasu Młocińskiego okazało się bardzo przyjemne i dość wymagające ze względu na duże pokłady śniegu pod nogami. Wyników i map niestety jeszcze nie ma, ale jeśli się ukażą, to będzie można je znaleźć tutaj.

Dziś z kolei mała grupka naszych przerzuciła się z lasu na asfalt i wystartowała w biegach na warszawskiej Chomiczówce. Piotrek i Krzysiek startowali w Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5km, gdzie zajęli odpowiednio trzecie i czwarte miejsce z doskonałymi czasami 16'18 i 16'43 na atestowanej trasie. W dłuższym Biegu Chomiczówki na 15km brylował przede wszystkim Maciek Grabowski, który wzniósł się na wyżyny swoich prawie weterańskich możliwości. 22. miejsce w stawce ponad 1000 zawodników i czas 55'35 to wynik co najmniej dobry! Reszta została przyćmiona występem Maćka, więc pisać o nich nie warto.

wyniki 5km
wyniki 15km

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE