Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Walka w śniegu

Niezwykle ciężkie warunki czekały dziś na zawodników startujących w kolejnej odsłonie Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Głęboka warstwa śniegu, który z każdym okrążeniem stawał się coraz bardziej kopny znacząco wpłynęły na osiągane z biegu czasy. O ile dwa tygodnie temu najszybsi zawodnicy pokonali trasę niecałych 10km w czasie poniżej 35 minut, to dziś zajęło im to około 6-7 minut dłużej. Tradycyjnie już bardzo dobrze spisał się Piotrek, który zajął 2. miejsce z czasem 43'10 minut. Dobrze wypadł również Krzysiek, który stracił do Papusia około 2 minuty, ale uplasował się również w czołówce.

Odnośnie Zimowych Biegów Górskich w Falenicy to warto jeszcze wspomnieć, że w tym roku po raz pierwszy rozgrywana jest tam również, oprócz klasyfikacji indywidualnej, klasyfikacja zespołowa. Okazuje się, że UNTS Warszawa zwyciężył w tej klasyfikacji w biegu 2. i 3., co przy dobrych występach w kolejnych edycjach powinno pozwolić nam wygrać klasyfikację generalną.

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE