3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Narciarskie szlify

W miniony weekend nieliczna dwuosobowa reprezentacja naszego klubu postanowiła spróbować swoich sił w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w NBnO w Woli Aleksandra. Warunki do jazdy były bardzo dobre - temperatura -10 stopni, 30cm śniegu. Pozwalało to na tworzenie własnych śladów do punktów kontrolnych, co często było najlepszym wariantem. W rezultacie już po drugiej pętelce ciężko było się połapać, które ze ścieżek widocznych w terenie są zaznaczone na mapie, ale urozmaicona rzeźba terenu ułatwiała nawigowanie. Polecam wszystkim próbę swoich sił w NBnO - jest to wspaniała zabawa i urozmaicenie monotonii zimowych treningów!

Żródło: www.orienteering.waw.pl | Autor: Rafał Zaworonek

wyniki
zdjęcia
mapy

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE