Finał Szybkiego Mózgu 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Długi dystans

4. etap Warszawa Nocą już za niecałe 2 tygodnie, więc czas najwyższy zaprezentować nieco szczegółów. Biegamy w środę 20 lutego na Solcu. Teren zawodów może być znany niektórym zawodnikom z zeszłorocznych biegów, ale to tylko pozory.

Centrum Zawodów będzie zlokalizowane w "Miasteczku Przyrody", czyli budynku Miejskiego Domu Kultury w Śródmieściu przy ul. Fabrycznej 1/3. Aby zagwarantować dużo dobrej zabawy i wymagające trasy miejsce startu będzie zlokalizowane 700m od Centrum Zawodów. Dojście będzie oczywiście wyznakowane, będzie również możliwość pobrania mapki rozgrzewkowej.

Teren zawodów to aż kilometr kwadratowy skomplikowanego technicznie terenu, dlatego postaraliśmy się maksymalnie wykorzystać jego możliwości. Trasa w najtrudniejszej kategorii Profesjonalistów to aż 5 kilometrów mierzone w linii prostej, co daje około 7.5-8.0 kilometrów po optymalnych wariantach. Przewidywany czas zwycięzcy to około 35 minut. Odpowiednio dłuższe trasy również w pozostałych kategoriach, więc na pewno będzie ciekawie. Zgłaszać można się tutaj.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE