Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Długi dystans

4. etap Warszawa Nocą już za niecałe 2 tygodnie, więc czas najwyższy zaprezentować nieco szczegółów. Biegamy w środę 20 lutego na Solcu. Teren zawodów może być znany niektórym zawodnikom z zeszłorocznych biegów, ale to tylko pozory.

Centrum Zawodów będzie zlokalizowane w "Miasteczku Przyrody", czyli budynku Miejskiego Domu Kultury w Śródmieściu przy ul. Fabrycznej 1/3. Aby zagwarantować dużo dobrej zabawy i wymagające trasy miejsce startu będzie zlokalizowane 700m od Centrum Zawodów. Dojście będzie oczywiście wyznakowane, będzie również możliwość pobrania mapki rozgrzewkowej.

Teren zawodów to aż kilometr kwadratowy skomplikowanego technicznie terenu, dlatego postaraliśmy się maksymalnie wykorzystać jego możliwości. Trasa w najtrudniejszej kategorii Profesjonalistów to aż 5 kilometrów mierzone w linii prostej, co daje około 7.5-8.0 kilometrów po optymalnych wariantach. Przewidywany czas zwycięzcy to około 35 minut. Odpowiednio dłuższe trasy również w pozostałych kategoriach, więc na pewno będzie ciekawie. Zgłaszać można się tutaj.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE