Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Długi dystans

4. etap Warszawa Nocą już za niecałe 2 tygodnie, więc czas najwyższy zaprezentować nieco szczegółów. Biegamy w środę 20 lutego na Solcu. Teren zawodów może być znany niektórym zawodnikom z zeszłorocznych biegów, ale to tylko pozory.

Centrum Zawodów będzie zlokalizowane w "Miasteczku Przyrody", czyli budynku Miejskiego Domu Kultury w Śródmieściu przy ul. Fabrycznej 1/3. Aby zagwarantować dużo dobrej zabawy i wymagające trasy miejsce startu będzie zlokalizowane 700m od Centrum Zawodów. Dojście będzie oczywiście wyznakowane, będzie również możliwość pobrania mapki rozgrzewkowej.

Teren zawodów to aż kilometr kwadratowy skomplikowanego technicznie terenu, dlatego postaraliśmy się maksymalnie wykorzystać jego możliwości. Trasa w najtrudniejszej kategorii Profesjonalistów to aż 5 kilometrów mierzone w linii prostej, co daje około 7.5-8.0 kilometrów po optymalnych wariantach. Przewidywany czas zwycięzcy to około 35 minut. Odpowiednio dłuższe trasy również w pozostałych kategoriach, więc na pewno będzie ciekawie. Zgłaszać można się tutaj.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE