3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

4. etap za nami

Warszawski Solec przywitał śniegiem zawodników startujących w 4. etapie Warszawa Nocą. Specjalnie na nasze zawody w ciągu ostatnich dwóch dni spadło dobrych kilka centymetrów śniegu, który może niektórym dał się we znaki, ale przynajmniej skutecznie przykrył występujący wcześniej w wielu miejscach lód.

Zabawy jak zwykle było dużo, a tym razem szczególnie dużo w kategorii Zuchwałych i Profesjonalistów, gdzie czasy zwycięzców wyniosły około 30 minut. U Profesjonalistów zwyciężył Piotr Łobodziński (OK! Sport Warszawa), który zwietrzył swoją szansę w długich przebiegach (na trasie było ich kilka) i tam wypracował sobie niezłą przewagę nad rywalami. Mimo małych problemów ze znalezieniem ostatniego punktu, udało mu się dowieźć zwycięstwo do mety. W kategorii Zuchwałych Jerzy Urbaniak (MTS Gwardia Warszawa) nie dał szans rywalom, przybiegając na metę z przewagą ponad 1 minuty nad drugim zawodnikiem. U Poczatkujących znów dominacja reprezentanta warszawskiego OK! Sport, czyli Janka Wiśniewskiego, a u Dzieci najlepiej wypadł Bartek Kołcun (oczywiście poza tradycyjnym zwycięzcą - Michałem Pierzchałą).

Dostępne są już wyniki, mapy (Profesjonaliści poniżej) oraz międzyczasy. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za liczne przybycie, a dyrekcji MDK za udostępnienie Miasteczka Przyrody na Centrum Zawodów. I oczywiście Kupcowi za smakowity poczęstunek na mecie!

Ostatnia informacja dla tych, co lubią gubić. Po zawodach znaleziono w szatniach zegarek i szarą bluzę - właściciele lub inni chętni proszeni są o kontakt mailowy na adres j.morawski@unts.waw.pl.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE