Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

4. etap za nami

Warszawski Solec przywitał śniegiem zawodników startujących w 4. etapie Warszawa Nocą. Specjalnie na nasze zawody w ciągu ostatnich dwóch dni spadło dobrych kilka centymetrów śniegu, który może niektórym dał się we znaki, ale przynajmniej skutecznie przykrył występujący wcześniej w wielu miejscach lód.

Zabawy jak zwykle było dużo, a tym razem szczególnie dużo w kategorii Zuchwałych i Profesjonalistów, gdzie czasy zwycięzców wyniosły około 30 minut. U Profesjonalistów zwyciężył Piotr Łobodziński (OK! Sport Warszawa), który zwietrzył swoją szansę w długich przebiegach (na trasie było ich kilka) i tam wypracował sobie niezłą przewagę nad rywalami. Mimo małych problemów ze znalezieniem ostatniego punktu, udało mu się dowieźć zwycięstwo do mety. W kategorii Zuchwałych Jerzy Urbaniak (MTS Gwardia Warszawa) nie dał szans rywalom, przybiegając na metę z przewagą ponad 1 minuty nad drugim zawodnikiem. U Poczatkujących znów dominacja reprezentanta warszawskiego OK! Sport, czyli Janka Wiśniewskiego, a u Dzieci najlepiej wypadł Bartek Kołcun (oczywiście poza tradycyjnym zwycięzcą - Michałem Pierzchałą).

Dostępne są już wyniki, mapy (Profesjonaliści poniżej) oraz międzyczasy. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za liczne przybycie, a dyrekcji MDK za udostępnienie Miasteczka Przyrody na Centrum Zawodów. I oczywiście Kupcowi za smakowity poczęstunek na mecie!

Ostatnia informacja dla tych, co lubią gubić. Po zawodach znaleziono w szatniach zegarek i szarą bluzę - właściciele lub inni chętni proszeni są o kontakt mailowy na adres j.morawski@unts.waw.pl.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE