Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Komunikat WN E5

Biegamy dokładnie za tydzień w środę 13 marca. Tym razem będzie to start interwałowy, więc każdy startuje osobno, ale jak zawsze wygrywa najszybszy. Długości tras nie są może aż takie, jak podczas poprzedniego biegu, ale będzie niemniej wymagająco. Około 70% tras przebiega po terenie osiedlowym, a tylko 30% to teren wokół słynnej Górki Kazurki, która jeszcze kilka dni temu stanowiła bardziej bardzo mokre błotniste bagno, niż potężną górę, ale obecnie sytuacja powraca do normy. Jeśli pogoda za tydzień dopisze, to będzie naprawdę ciekawie!

komunikat techniczny WN E5

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE