Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Komunikat WN E5

Biegamy dokładnie za tydzień w środę 13 marca. Tym razem będzie to start interwałowy, więc każdy startuje osobno, ale jak zawsze wygrywa najszybszy. Długości tras nie są może aż takie, jak podczas poprzedniego biegu, ale będzie niemniej wymagająco. Około 70% tras przebiega po terenie osiedlowym, a tylko 30% to teren wokół słynnej Górki Kazurki, która jeszcze kilka dni temu stanowiła bardziej bardzo mokre błotniste bagno, niż potężną górę, ale obecnie sytuacja powraca do normy. Jeśli pogoda za tydzień dopisze, to będzie naprawdę ciekawie!

komunikat techniczny WN E5

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE