Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Biegowy weekend

To był bardzo obfity w różne wydarzenia biegowe weekend w wykonaniu naszych zawodników! Bieg Dębowy, Bieg górski w Falenicy i dzisiejsze bieganie po lesie - to wszystko stanowiło dawało wiele możliwości treningu.

W sobotę podzieliliśmy się  na dwie grupy. Skromna ekipa w składzie Parfianowicz i Wołowczyk wybrała się na daleki Bieg Dębowy w okolicy Inowrocławia-Gniezna. Wrócili z tarczą i dobrymi wynikami. Piotrek i Krzysiek zajęli odpowiednio 1. i 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej i 4. i 9. miejsce w kategorii OPEN pokonując trasę 15km w czasie 51'17 i 53'21. Większa grupa biegała lokalnie, czyli obstawiliśmy finałową rundę Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Nie zawiódł Ilya, który wygrał z czasem 37'36.

Bieg Dębowy - wyniki
Bieg Debowy - zdjęcia
Bieg Falenica - wyniki

W niedzielę były również dwie możliwości - część wybrała się do Góry Kalwarii na Zimowy Puchar, a druga część brała udział w długim treningu klubowym w Wesołej. Mapy z Wesołej poniżej:

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE