Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Biegowy weekend

To był bardzo obfity w różne wydarzenia biegowe weekend w wykonaniu naszych zawodników! Bieg Dębowy, Bieg górski w Falenicy i dzisiejsze bieganie po lesie - to wszystko stanowiło dawało wiele możliwości treningu.

W sobotę podzieliliśmy się  na dwie grupy. Skromna ekipa w składzie Parfianowicz i Wołowczyk wybrała się na daleki Bieg Dębowy w okolicy Inowrocławia-Gniezna. Wrócili z tarczą i dobrymi wynikami. Piotrek i Krzysiek zajęli odpowiednio 1. i 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej i 4. i 9. miejsce w kategorii OPEN pokonując trasę 15km w czasie 51'17 i 53'21. Większa grupa biegała lokalnie, czyli obstawiliśmy finałową rundę Zimowych Biegów Górskich w Falenicy. Nie zawiódł Ilya, który wygrał z czasem 37'36.

Bieg Dębowy - wyniki
Bieg Debowy - zdjęcia
Bieg Falenica - wyniki

W niedzielę były również dwie możliwości - część wybrała się do Góry Kalwarii na Zimowy Puchar, a druga część brała udział w długim treningu klubowym w Wesołej. Mapy z Wesołej poniżej:

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE