Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Listy startowe WN E5

Listy startowe na środowy etap Warszawa Nocą są już do Waszej dyspozycji! Prawie 200 osób stanie na starcie w okolicy Gorki Kazurki - pierwsi ruszą na trasę punktualnie o 19:00, a ostatni zawodnicy na minutę przed godziną 20:00.

Jako, że na liście startowej mamy również gości spoza Warszawy, gdzie być może warunki pogodowe są nieco odmienne niż u nas, zasadne mi się wydaje przedstawienie krótkiego komunikatu meteorologiczno-termicznego. Warunki na Kazurach w stosunku do poprzedniego tygodnia obróciły się o 180 stopni. W ostatnią środę mieliśmy tu 11 stopni na plusie, a na najbliższą środę zapowiadane są -3 stopnie, więc zima wróciła. Na samej górce zaległa kilkucentymetrowa pokrywa śniegu, co pewnie nieco utrudni poruszanie się, ale na pewno dzięki temu będzie bardziej widno.

Dobra wiadomość jest natomiast taka, że na mecie powita Was poczęstunek od firmy Kupiec, która tradycyjnie raczy Was swoimi smakołykami. W środę będziecie degustować energetyczną owsiankę malina i żurawina, którą według opinii producenta można przyrządzić w 3 minuty. Kto pobije rekord?

lista startowa WN E5

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE