Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Kazury w śniegu

Dzisiejszy bieg na warszawskim Ursynowie zakończył zmagania w 2. edycji cyklu Warszawa Nocą. Kilkucentymetrowa warstwa świeżego puchu, która spadła dziś rano z nieba i zakłóciła spokojny poranek niejednemu kierowcy w Warszawie, zawodnikom biegającym wokół Górki Kazurki nie sprawiła przesadnie dużego kłopotu. A samej Górki, wbrew niektórym przewidywaniom, nie było na trasie aż tak dużo.

Po raz kolejny w kategorii Dzieci najlepszy okazał się Michał Pierzchała (UNTS Warszawa), który wygrał wszystkie biegi w tegorocznym cyklu w swojej kategorii (chyba czas przenieść się o poziom wyżej panie Michale?). 2. miejsce zajął Krzysztof Olszewski (UNTS), a na 3. miejscu uplasowała się płeć piękna, czyli Ala Staszak (UNTS). W Początkujących zwyciężył Cyprian Czop z Parafii Św. Mikołaja, natomiast u Zuchwałych Piotr Pyra z Józefowskich Ziemniaczków. Profesjonaliści to z kolei dość wyraźne zwycięstwo Piotrka Parfianowicza nad przyjezdnymi gośćmi z łódzkiego Orientusia.

Tradycyjnie można oglądać już mapy, wyniki, międzyczasy i tym razem również analizę wariantów na trasie Profesjonalistów. Można oglądać również już pierwszą galerię zdjęć, kolejne będą stopniowo dodawane. I oczywiście zostało sporo Waszych rzeczy w szatniach, więc jeśli ktoś się zdecyduje, że chciałby odzyskać swoją własność - proszę o kontakt na j.morawski@unts.waw.pl.

Na koniec jeszcze myślę, że wypadałoby podziękować Wam wszystkim za udział nie tylko w ostatnim etapie, ale w całym naszym cyklu, który razem z nami współtworzyliście! Duże podziękowania należą się również Dzielnicy Ursynów, która wspierała nas finansowo w organizacji biegów, firmie Kupiec, która gwarantował pyszny poczęstunek po każdym etapie oraz wszystkim zaangażowanym w organizację członkom UNTS. Spotykamy się w jeszcze liczniejszym składzie na 1. etapie Szybkiego Mózgu 2013, który rusza już za nieco ponad miesiąc - szczegóły wkrótce!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE