Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Kazury w śniegu

Dzisiejszy bieg na warszawskim Ursynowie zakończył zmagania w 2. edycji cyklu Warszawa Nocą. Kilkucentymetrowa warstwa świeżego puchu, która spadła dziś rano z nieba i zakłóciła spokojny poranek niejednemu kierowcy w Warszawie, zawodnikom biegającym wokół Górki Kazurki nie sprawiła przesadnie dużego kłopotu. A samej Górki, wbrew niektórym przewidywaniom, nie było na trasie aż tak dużo.

Po raz kolejny w kategorii Dzieci najlepszy okazał się Michał Pierzchała (UNTS Warszawa), który wygrał wszystkie biegi w tegorocznym cyklu w swojej kategorii (chyba czas przenieść się o poziom wyżej panie Michale?). 2. miejsce zajął Krzysztof Olszewski (UNTS), a na 3. miejscu uplasowała się płeć piękna, czyli Ala Staszak (UNTS). W Początkujących zwyciężył Cyprian Czop z Parafii Św. Mikołaja, natomiast u Zuchwałych Piotr Pyra z Józefowskich Ziemniaczków. Profesjonaliści to z kolei dość wyraźne zwycięstwo Piotrka Parfianowicza nad przyjezdnymi gośćmi z łódzkiego Orientusia.

Tradycyjnie można oglądać już mapy, wyniki, międzyczasy i tym razem również analizę wariantów na trasie Profesjonalistów. Można oglądać również już pierwszą galerię zdjęć, kolejne będą stopniowo dodawane. I oczywiście zostało sporo Waszych rzeczy w szatniach, więc jeśli ktoś się zdecyduje, że chciałby odzyskać swoją własność - proszę o kontakt na j.morawski@unts.waw.pl.

Na koniec jeszcze myślę, że wypadałoby podziękować Wam wszystkim za udział nie tylko w ostatnim etapie, ale w całym naszym cyklu, który razem z nami współtworzyliście! Duże podziękowania należą się również Dzielnicy Ursynów, która wspierała nas finansowo w organizacji biegów, firmie Kupiec, która gwarantował pyszny poczęstunek po każdym etapie oraz wszystkim zaangażowanym w organizację członkom UNTS. Spotykamy się w jeszcze liczniejszym składzie na 1. etapie Szybkiego Mózgu 2013, który rusza już za nieco ponad miesiąc - szczegóły wkrótce!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE