Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Półmaraton Warszawski

Spora grupka naszych wystartowała dziś w rekordowym 8. Półmaratonie Warszawskim. Rekordowym zarówno pod zarówno pod względem całkowitej frekwencji, jak i pod względem frekwencji osób z UNTSu, które wystartowały na dystansie nieco ponad 21km.

Wystartowało nas w sumie 9 osób - ukończyło bieg niestety tylko 8. Co takiego się wydarzyło? O tym za chwilę, natomiast teraz poniżej wyniki naszych:
42. Ilya Marchuk 1:14:33
110. Jacek Morawski 1:19:33
292. Dmytro Terpai 1:25:21
1690. Sławek Cygler1:38:51
1575. Rafał Mianowski 1:39:50
4627. Piotrek Sotniczuk 1:52:33
4628. Andrzej Sotniczuk 1:52:34
5150. Czarek Sotniczuk 1:55:06

Wyśmienicie spisał się, jak widać, Ilya, który na samym finiszu przegrał z pierwszymi kobietami. Na wyżyny swoich możliwości wspiął się z kolei Sławek, który pokazał, że mimo braku treningu też można i tym samym dał sygnał, że czasy jego ponownej świetności zbliżają się wielkimi krokami. I co najciekawsze, mimo że wbiegł na metę za Rafałem, to z nim wygrał :-)

A wracając na koniec jeszcze do tego "9 zawodnika", to był nim tytułowy Maciek Grabowski, który niestety zmuszony był zakończyć swój występ na 10. kilometrze z uwagi na dość osobliwy ból w łydce. Problem dał o sobie znać na około 15 minut przed biegiem, ale nie był jeszcze na tyle poważny, aby zniechęcić naszego weterana od startu. Jednak już około 5. kilometra trasy sytuacja stała się na tyle niekomfortowa, że losy dalszego biegu w wykonaniu Maćka zostały przesądzone. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

wyniki
zdjęcia

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE