Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Półmaraton Warszawski

Spora grupka naszych wystartowała dziś w rekordowym 8. Półmaratonie Warszawskim. Rekordowym zarówno pod zarówno pod względem całkowitej frekwencji, jak i pod względem frekwencji osób z UNTSu, które wystartowały na dystansie nieco ponad 21km.

Wystartowało nas w sumie 9 osób - ukończyło bieg niestety tylko 8. Co takiego się wydarzyło? O tym za chwilę, natomiast teraz poniżej wyniki naszych:
42. Ilya Marchuk 1:14:33
110. Jacek Morawski 1:19:33
292. Dmytro Terpai 1:25:21
1690. Sławek Cygler1:38:51
1575. Rafał Mianowski 1:39:50
4627. Piotrek Sotniczuk 1:52:33
4628. Andrzej Sotniczuk 1:52:34
5150. Czarek Sotniczuk 1:55:06

Wyśmienicie spisał się, jak widać, Ilya, który na samym finiszu przegrał z pierwszymi kobietami. Na wyżyny swoich możliwości wspiął się z kolei Sławek, który pokazał, że mimo braku treningu też można i tym samym dał sygnał, że czasy jego ponownej świetności zbliżają się wielkimi krokami. I co najciekawsze, mimo że wbiegł na metę za Rafałem, to z nim wygrał :-)

A wracając na koniec jeszcze do tego "9 zawodnika", to był nim tytułowy Maciek Grabowski, który niestety zmuszony był zakończyć swój występ na 10. kilometrze z uwagi na dość osobliwy ból w łydce. Problem dał o sobie znać na około 15 minut przed biegiem, ale nie był jeszcze na tyle poważny, aby zniechęcić naszego weterana od startu. Jednak już około 5. kilometra trasy sytuacja stała się na tyle niekomfortowa, że losy dalszego biegu w wykonaniu Maćka zostały przesądzone. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

wyniki
zdjęcia

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE