Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Śnieżna Wielkanoc

Spora grupka naszych spędziła minione święta w iście wiosennym krajobrazie czeskiej miejscowości Zlate Hory. Czwartek i piątek upłynęły nam na treningach w okolicznych lasach, natomiast od soboty uczestniczyliśmy w trzydniowych zawodach Hana Orienteering Festival. O ile do soboty pogoda nam dopisywała, bo w lesie mieliśmy tylko resztki śniegu i niezłą pogodę, to niedziela i poniedziałek to, podobnie jak chyba w całej Polsce, permanentny opad śniegu. Sytuacja była na tyle poważna, że organizator zawodów zrezygnował z dzisiejszego wcześniej zaplanowanego biegu, ponieważ napadało około 30-40cm świeżego puchu. Zamiast biegu klasycznego rozegrano we wszystkich kategoriach bieg na dystansie krótszym ze startu wspólnego, który przybrał charakter regularnego biegu przełajowego.

Podczas całych zawodów doskonale spisała się Ania Górnicka-Antonowicz, która zajęła 1. miejsce w klasyfikacji generalnej (w tym 1. miejsce podczas E1). Dobrze wypadła również Monika Gajda, która podczas 2. etapu uplasowała się na 3. miejscu z kilkusekundową stratą do zwyciężczyni. Taką samą pozycję podczas 1. etapu zajęła w swojej kategorii Anna Dusza. W kategorii K35 z kolei doskonale pobiegła podczas ostatniego etapu Agnieszka Biolik, która zwyciężyła w biegu ze startu masowego. W kategorii K45 2. etap do udanych może zaliczyć Pani Prezes Joanna Parfianowicz, która zajęła bardzo dobre 3. miejsce.

Wśród najmłodszych panów bardzo ładnie biegał Emil Biolik, który zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej. W kategorii H16 również 3. miejsce zajął Michał Wołowczyk, natomiast jego brat - Krzysiek zwyciężył w generalce w H18 (w tym 1. miejsce podczas E1 i E3). W jego ślady poszedł Piotrek Parfianowicz, który wygrał dwa pierwsze etapy i ostatecznie także całość zawodów. 2. dnia nieźle wypadł Jacek Morawski ustępując klubowemu koledze jedynie 8 sekund. Wśród weteranów najlepiej wypadł Marek Wołowczyk zajmując 3. miejsce w kategorii H45.

zdjęcia trening 28/03
zdjęcia trening 29/03
zdjęcia nocny sprint 30/03
zdjęcia middle 31/03
zdjęcia  start masowy 1/04
wyniki

 

 

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE