Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Szybki Mózg rozpoczęty!

Przyszedł Szybki Mózg, przyszła i wiosna, a może nawet lato? Tego nie wie nikt, każdy natomiast wie, że mamy za sobą 1. etap Szybkiego Mózgu. Prawie 180 osób biegało dziś wokół Pepsi Areny, ambasad Japonii, Korei, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Tradycyjnie mamy dla Was co następuje:
- wyniki,
- międzyczasy,
- mapy,
- zdjęcia (wkrótce więcej).

Na trasie Dzieci najlepszy okazał się tradycyjnie Michał Pierzchała z czasem 14'22, natomiast wśród dziewcząt najlepiej pobiegła Julka Mianowska (16'44). Wśród Początkujących wygrał Sylwester Lepiarz z wynikiem 12'18, a najlepszą panią okazała się być Lena Chabiera (14'03). Zuchwali to niekwestionowane zwycięstwo Mateusza Anca (19'17), natomiast Julia Bonat, najlepsza wśród pań, była druga, niecałą minutę za Mateuszem. Wśród Profesjonalistów wygrał Piotr Parfianowicz uzyskując wynik 16'49, a Viola Piatrouskaya była najszybszą kobietą (22'29). Wszystkim, nie tylko zwycięzcom, gratulujemy dobrych rezultatów. Ewentualne zastrzeżenia co do wyników proszę składać na adres kontakt@unts.waw.pl.

Na koniec jeszcze chcielibyśmy serdecznie podziękować Dyrekcji MDK za gościnność i udostępnienie budynku na Centrum Zawodów, firmie Kupiec za smaczny poczęstunek na mecie i Centrum Biegowemu ERGO za nagrody dla najlepszych podczas dzisiejszego etapu. Zapraszamy na kolejny etap Szybkiego Mózgu, który już 15 maja na Osiedlu Górczewska, a w międzyczasie 11 maja w sobotę organizujemy Cała Polska biega z mapą, czyli popularyzacyjną imprezę promująca bieg na orientację, która odbędzie się w tym roku na Stadionie Narodowym. Zapraszamy!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE