Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mazowieckie bagna

Trzy dni biegania w podwarszawskim Malcanowie dobiegły końca! W tegorocznej edycji Grand Prix Mazowsza wystartowało ponad 60 osób z naszego klubu, z czego wielu zawodników odniosło większe lub mniejsze sukcesy. Zmagania były o tyle ciężkie, że w piątek biegaliśmy w 24-stopniowym upale, a dziś z kolei padał deszcz i temperatura oscylowała wokół 8 stopni. Dodatkowo liczne bagna z wodą nierzadko po kolana wielu z nas dały się we znaki. Mimo tych różnych skrajności, zawody wypadły pozytywnie, szczególnie dla tych, którzy odnieśli sukcesy:

Lena Chabiera: 1. miejsce K10
Aleksandra Nitsch: 3. miejsce K10
Anna Jacniacka: 2. miejsce K10N
Julia Mianowska: 1. miejsce K12
Monika Gajda: 2. miejsce K21E
Agnieszka Marek: 2. miejsce K40
Joanna Nitsch: 3. miejsce K40
Mariola Wołowczyk: 1. miejsce K45

Jan Antonowicz: 1. miejsce KM10NR
Antonina Mianowska: 2. miejsce KM10NR

Witold Wierzbicki: 3. miejsce M10
Michał Pierzchała: 2. miejsce M12
Kamil Anc: 2. miejsce M18
Sławomir Cygler: 3. miejsce M21
Rafał Mianowski: 2. miejsce M40
Marek Wołowczyk: 2. miejsce M50

wyniki
zdjęcia
strona zawodów

 

 

 

 

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE