Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Weekend nad morzem

Większość naszego klubu biegała nad morzem, a dokładniej w Kątach Rybackich, gdzie rozegrane zostały trzydniowe zawody Puchar Bałtyku. Nieliczna grupka naszych biegała z kolei za morzem, a dokładniej w Szwecji, gdzie rozegrane zostały tracyjne 10-zmianowe sztafety, czyli 10mila.

Puchar Bałtyku, który został poprzedzony 2 dniami intensywnych treningów w pobliskim Sztutowie, był dla wielu zawodników kolejną okazją do zmierzenia się z wieloma rywalami z podwórka krajowego. Teren był nieco trudniejszy, niż tydzień temu na Mazowszu, co niektórym sprawiło sporo problemów, ale i tak udało nam się zająć kilka dobrych miejsc.

Adam Gąsienica-Samek: 3. miejsce 10N
Jan Antonowicz: 1. miejsce 10R
Tosia Mianowska: 2 miejsce 10R
Michał Pierzchała: 1. miejsce M12
Kamil Anc: 3. miejsce M18
Maciej Grabowski: 2. miejsce M21E
Lena Chabiera: 3. miejsce W10
Julia Mianowska: 2. miejsce W12
Monika Gajda: 1. miejsce W21E
Agnieszka Biolik: 1. miejsce W35
Ewa Wołek: 1. miejsce W45
Mariola Wołowczyk: 3. miejsce W45

pełne wyniki
strona zawodów
zdjęcia Ani Duszy

Ci, którzy nie startowali w Pucharze Bałtyku mieli przyjemność pobiegać po szwedzkich bagnach na północny-zachód od Sztokholmu. W sobotę i niedzielę zostały rozegrane sztafety 10mila, w których skład wchodził bieg juniorów (4 zmiany), bieg kobiet (5 zmian) i bieg mężczyzn (10 zmian). W biegu kobiecym wystartowała Jolanta Kołosińska w barwach klubu OK Skogsfalken. Biegała ostatnią zmianę w swojej sztafecie, która ostatecznie zajęła 78. miejsce w stawce ponad 300 teamów. W biegu męskim wystartowali Jacek Morawski (Rehns BK, 1. zmiana, 28. miejsce sztafety), Piotrek Parfianowicz (Södertälje-Nykvarn OF 2, 10. zmiana, 54. miejsce sztafety) i Krzysztof Wołowczyk (OK Denseln 2, 8. zmiana, 67. miejsce sztafety).

strona zawodów

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE