Ursynów Nocą przełożony

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy bieg Ursynów Nocą w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędzie się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Ursynów Nocą

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Ursynów Nocą już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Weekend nad morzem

Większość naszego klubu biegała nad morzem, a dokładniej w Kątach Rybackich, gdzie rozegrane zostały trzydniowe zawody Puchar Bałtyku. Nieliczna grupka naszych biegała z kolei za morzem, a dokładniej w Szwecji, gdzie rozegrane zostały tracyjne 10-zmianowe sztafety, czyli 10mila.

Puchar Bałtyku, który został poprzedzony 2 dniami intensywnych treningów w pobliskim Sztutowie, był dla wielu zawodników kolejną okazją do zmierzenia się z wieloma rywalami z podwórka krajowego. Teren był nieco trudniejszy, niż tydzień temu na Mazowszu, co niektórym sprawiło sporo problemów, ale i tak udało nam się zająć kilka dobrych miejsc.

zdjęcia Ani Duszy

Ci, którzy nie startowali w Pucharze Bałtyku mieli przyjemność pobiegać po szwedzkich bagnach na północny-zachód od Sztokholmu. W sobotę i niedzielę zostały rozegrane sztafety 10mila, w których skład wchodził bieg juniorów (4 zmiany), bieg kobiet (5 zmian) i bieg mężczyzn (10 zmian). W biegu kobiecym wystartowała Jolanta Kołosińska w barwach klubu OK Skogsfalken. Biegała ostatnią zmianę w swojej sztafecie, która ostatecznie zajęła 78. miejsce w stawce ponad 300 teamów. W biegu męskim wystartowali Jacek Morawski (Rehns BK, 1. zmiana, 28. miejsce sztafety), Piotrek Parfianowicz (Södertälje-Nykvarn OF 2, 10. zmiana, 54. miejsce sztafety) i Krzysztof Wołowczyk (OK Denseln 2, 8. zmiana, 67. miejsce sztafety).