Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Znalazła kura ziarno

Trafiło się ślepej kurze ziarno! - powiedział po wbiegnięciu na metę Artur Staszak komentując swój dzisiejszy występ podczas biegu sprinterskiego Klubowych Mistrzostw Polski. Jak się ostatecznie okazało, zajął on w ten sposób 3. miejsce w kategorii M40 odnosząc tym samym jeden z największych sukcesów w swojej krótkiej karierze.

Z biegu jestem zadowolony, choć nie ustrzegłem się dwóch błędów - jeden na około 30 sekund i drugi mniejszy błąd wariantowy. Fizycznie było nieźle, może również dzięki temu, że było nieco chłodniej. Ogólnie mówiąc, sprinty to mój konik, a szczególnie takie, gdzie trzeba pomyśleć i nie decyduje tylko fizolstwo, więc dzisiaj czułem się jak ryba w wodzie - skomentował Artur. Warto również dodać, że był to jego drugi medal w ten weekend, ponieważ już w piątek zajął 3. miejsce w biegu sztafetowym w drużynie z Grześkiem Biolikiem i Agnieszką Biolik.

Oprócz fantastycznych występów Artura i naszej sztafety, udało nam się zdobyć w sumie jeszcze 11 innych medali. W kategorii K10 Aleksandra Nitsch zajęła 2. miejsce podczas biegu klasycznego. Z kolei w M10 Emil Biolik zgarnął dwa medale - 3. miejsce na klasyku i 2. miejsce w sprincie. K12 to już popisy Ali Staszak, która uplasowała się również na 3. miejscu na klasyku i na 2. miejscu na sprincie. Michał Wołowczyk zgarnął również dwa medale (2. miejsce klasyk i 3. miejsce sprint), a Monika Gajda zajęła 3. miejsce podczas dzisiejszego sprintu tracąc do zwyciężczyni jedynie 9 sekund. Wśród weteranek tradycyjnie bardzo dobrze wypadła Mariola Wołowczyk zajmując dwukrotnie 1. miejsce w K45, natomiast dziś świetnie pobiegła Joanna Nitsch plasując się na 3. miejscu w K40.

strona zawodów
zdjęcia sztafety
zdjęcia klasyk
zdjęcia sprint

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE