Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mamy medale!

Podczas ostatniego weekendu dzieciaki z całej Polski startowały w swoich najważniejszych zawodach, czyli w Pucharze Najmłodszych, który w tym roku odbył się w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Człopa. Zawodnicy i zawodniczki w wieku od 1. do 14. roku życia rywalizowały na dystansie klasycznym (piątek), sztafetowym (sobota) i sprinterskim (niedziela).

Bieg klasyczny to 3. miejsce Zuzi Bałacińskiej w K10N oraz zdecydowane zwycięstwo Aleksandry Nitsch w kategorii K10. Pozostałe dziewczęta wypadły nieco słabiej, za to tradycyjnie dobrze zaprezentował się Michał Pierzchała, który zajął 2. miejsce w M12 oraz Jan Antonowicz, który wygrał w M10N. Bieg sztafetowy to kolejne medale, które zdobyli Jan Antonowicz, Witold Wierzbicki oraz Zuzanna Bałacińska w M10, Zosia Gąsienica-Samek, Alicja Staszak i Julia Mianowska w K12 oraz Anna Gąsienica-Samek, Anna Jacniacka i Aleksandra Nitsch w K10. Po dwóch dniach w sumie 7 medali.

Ostatni bieg sprinterski to kolejne dobre pozycje - w K10N dublet zdobyły Anna Jacniacka (1. miejsce) oraz Zuzanna Bałacińska (2. miejsce), natomiast w K10 2. miejsce zajęła Aleksandra Nitsch. W K11 bardzo dobre 5. miejsce zajęła Magda Kwiecień, tracąc niecałą minutę do pozycji medalowej, a w K12 brązowy medal zdobyła Julka Mianowska, która zrehabilitowała się za niezbyt udany bieg klasyczny. U chłopców również wypadliśmy dobrze - 1. miejsce w M10N dla Witolda Wierzbickiego, a w M12 ponownie srebrny medal dla niezawodnego Michała Pierzchały, tym razem ze stratą tylko 1 sekundy do Piotra Rzeńcy z Orientusia Łódź. W sumie 13 medali i 5. miejsce w klasyfikacji drużynowej! Gratulujemy wszystkim dzieciakom i liczymy na kolejne dobre biegi już w najbliższą środę podczas 3. etapu Szybkiego Mózgu.

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE