Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Mamy medale!

Podczas ostatniego weekendu dzieciaki z całej Polski startowały w swoich najważniejszych zawodach, czyli w Pucharze Najmłodszych, który w tym roku odbył się w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Człopa. Zawodnicy i zawodniczki w wieku od 1. do 14. roku życia rywalizowały na dystansie klasycznym (piątek), sztafetowym (sobota) i sprinterskim (niedziela).

Bieg klasyczny to 3. miejsce Zuzi Bałacińskiej w K10N oraz zdecydowane zwycięstwo Aleksandry Nitsch w kategorii K10. Pozostałe dziewczęta wypadły nieco słabiej, za to tradycyjnie dobrze zaprezentował się Michał Pierzchała, który zajął 2. miejsce w M12 oraz Jan Antonowicz, który wygrał w M10N. Bieg sztafetowy to kolejne medale, które zdobyli Jan Antonowicz, Witold Wierzbicki oraz Zuzanna Bałacińska w M10, Zosia Gąsienica-Samek, Alicja Staszak i Julia Mianowska w K12 oraz Anna Gąsienica-Samek, Anna Jacniacka i Aleksandra Nitsch w K10. Po dwóch dniach w sumie 7 medali.

Ostatni bieg sprinterski to kolejne dobre pozycje - w K10N dublet zdobyły Anna Jacniacka (1. miejsce) oraz Zuzanna Bałacińska (2. miejsce), natomiast w K10 2. miejsce zajęła Aleksandra Nitsch. W K11 bardzo dobre 5. miejsce zajęła Magda Kwiecień, tracąc niecałą minutę do pozycji medalowej, a w K12 brązowy medal zdobyła Julka Mianowska, która zrehabilitowała się za niezbyt udany bieg klasyczny. U chłopców również wypadliśmy dobrze - 1. miejsce w M10N dla Witolda Wierzbickiego, a w M12 ponownie srebrny medal dla niezawodnego Michała Pierzchały, tym razem ze stratą tylko 1 sekundy do Piotra Rzeńcy z Orientusia Łódź. W sumie 13 medali i 5. miejsce w klasyfikacji drużynowej! Gratulujemy wszystkim dzieciakom i liczymy na kolejne dobre biegi już w najbliższą środę podczas 3. etapu Szybkiego Mózgu.

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE