Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Rekord w Powsinie

Dzisiaj wreszcie po raz pierwszy w historii Szybkiego Mózgu udało dobić do granicy 200 osób, które wystartowały w naszym biegu. Mimo niezbyt dobrej pogody aż 75 osób pobiegło na trasie Zuchwałych, która dziś cieszyła się największym powodzeniem wśród zawodników.

W kategorii Dzieci z minimalnym marginesem 5 sekund nad Tomaszem Nitsch zwyciężyła Alicja Staszak, która pokonała dość wymagającą trasę o długości 2.6km w czasie 20'42. Wśród Początkujących najszybszy był Tomasz Chabiera, który trasę o długości 1.8km zaliczył z czasem 10'48. Spory sukces w kategorii Zuchwałych odniósł nasz Michał Pierzchała, który do tej pory zawsze biegał wśród Dzieci i zawsze tam wygrywał, aż w końcu wszyscy mieli dość i wypchnęli go do Zuchwałych. Nie dało to nic, bo nasz dwunastolatek i tutaj wygrał, zostawiając za sobą zawodników o kilka, a nawet kilkadziesiąt last starszych! Wśród Profesjonalistów wygrał Kuba Drągowski z czasem 19'37, który potwierdził doskonałą formę przed Mistrzostwami Polski, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend w Zamościu.

Do Waszej dyspozycji są już wyniki, międzyczasy oraz ich analiza dzięki aplikacji Splitalyzer. Zachęcamy również do dodawania własnych przebiegów w aplikacji RouteGadget, dzięki której będziecie mogli sprawdzić jak biegali rywale i gdzie straciliście cenne sekundy. Z naszej strony bardzo dziękujemy Wam wszystkim za udział oraz składamy wielkie podziękowania Dyrekcji Parku Kultury Powsin za ugoszczenie nas, Dzielnicy Ursynów oraz firmie Kupiec za wyśmienite wafle na mecie! Kolejny etap 4 września, więc jest wystarczająco dużo czasu, aby przyszykować dobrą formę!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE