Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Medale Mistrzostw Polski

Ostatni weekend minął nam pod znakiem Mistrzostw Polski oraz Pucharu Weteranów, które rozgrywane były w Zamościu i okolicy. W piątek startowaliśmy w biegu sprinterskim, który odbył się w samym Zamościu, natomiast pozostałe dwa biegi zostały rozegrane w miejscowości Jacnia.

W biegu sprinterskim wywalczyliśmy dwa medale Mistrzostw Polski dzięki 2. miejscu Krzysztofa Wołowczyka w kategorii M18 oraz 1. miejscu Piotrka Parfianowicza w M20. Bardzo dobrze wypadła też Jolka Kołosińska, której do medalu w kategorii seniorek zabrakło jedynie 20 sekund. Wśród weteranów 2. miejsce w K35 zajęła Agnieszka Biolik, a w K40 Ania Staszak. Nasze Panie całkowicie zdominowały kategorię K45, gdzie zajęły wszystkie miejsca na podium (Anna Górnicka-Antonowicz, Ewa Wołek, Joanna Parfianowicz). Kolejny dobry start w tym sezonie zaliczył Artur Staszak, który uplasował się na 3. miejscu w kategorii M40, wyprzedzając tym samym kilku utytułowanych rywali.

Bieg średniodystansowy to znów 2 medale Mistrzostw Polski, tym razem autorstwa Krzysztofa i Michała Wołowczyków - Krzysiek zwyciężył w M18, natomiast Michał zajął 3. miejsce w M16. Jeśli chodzi o Puchar Weteranów to Agnieszka Biolik zajęła tym razem 3. miejsce w K35, za to Ania Staszak ponownie zakończyła rywalizację na 2. pozycji. W K45 zwyciężyła Mariola Wołowczyk, a 2. miejsce zajęła Joanna Parfianowicz. Wśród panów jedyny medal zdobył Marek Wołowczyk, który wygrał w kategorii M50.

Bieg sztafetowy był popisem naszych chłopaków, jednak bynajmniej nie tych najstarszych. Sztafeta w składzie Kamil Anc, Michał Wołowczyk i Krzysztof Wołowczyk pewnie zwyciężyła w kategorii M18. Podobnie stało się w kategorii M16, jednak tu walka trwała do ostatnich metrów i tylko dzięki znakomitej końcówce w wykonaniu Janka Rutki udało się naszej sztafecie wygrać. Tym samym Piotrek Sotniczuk, Wojtek Mossakowski i Janek Rutka zdobyli swoje pierwsze i na pewno nieostatnie medale Mistrzostw Polski. Wśród weteranów dwa medale przywiozły nasze sztafety w kategorii KV, które zajęły dwa pierwsze miejsca.

wyniki
zdjęcia średni
zdjęcia sztafety 1
zdjęcia sztafety 2

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE