Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Medale Mistrzostw Polski

Ostatni weekend minął nam pod znakiem Mistrzostw Polski oraz Pucharu Weteranów, które rozgrywane były w Zamościu i okolicy. W piątek startowaliśmy w biegu sprinterskim, który odbył się w samym Zamościu, natomiast pozostałe dwa biegi zostały rozegrane w miejscowości Jacnia.

W biegu sprinterskim wywalczyliśmy dwa medale Mistrzostw Polski dzięki 2. miejscu Krzysztofa Wołowczyka w kategorii M18 oraz 1. miejscu Piotrka Parfianowicza w M20. Bardzo dobrze wypadła też Jolka Kołosińska, której do medalu w kategorii seniorek zabrakło jedynie 20 sekund. Wśród weteranów 2. miejsce w K35 zajęła Agnieszka Biolik, a w K40 Ania Staszak. Nasze Panie całkowicie zdominowały kategorię K45, gdzie zajęły wszystkie miejsca na podium (Anna Górnicka-Antonowicz, Ewa Wołek, Joanna Parfianowicz). Kolejny dobry start w tym sezonie zaliczył Artur Staszak, który uplasował się na 3. miejscu w kategorii M40, wyprzedzając tym samym kilku utytułowanych rywali.

Bieg średniodystansowy to znów 2 medale Mistrzostw Polski, tym razem autorstwa Krzysztofa i Michała Wołowczyków - Krzysiek zwyciężył w M18, natomiast Michał zajął 3. miejsce w M16. Jeśli chodzi o Puchar Weteranów to Agnieszka Biolik zajęła tym razem 3. miejsce w K35, za to Ania Staszak ponownie zakończyła rywalizację na 2. pozycji. W K45 zwyciężyła Mariola Wołowczyk, a 2. miejsce zajęła Joanna Parfianowicz. Wśród panów jedyny medal zdobył Marek Wołowczyk, który wygrał w kategorii M50.

Bieg sztafetowy był popisem naszych chłopaków, jednak bynajmniej nie tych najstarszych. Sztafeta w składzie Kamil Anc, Michał Wołowczyk i Krzysztof Wołowczyk pewnie zwyciężyła w kategorii M18. Podobnie stało się w kategorii M16, jednak tu walka trwała do ostatnich metrów i tylko dzięki znakomitej końcówce w wykonaniu Janka Rutki udało się naszej sztafecie wygrać. Tym samym Piotrek Sotniczuk, Wojtek Mossakowski i Janek Rutka zdobyli swoje pierwsze i na pewno nieostatnie medale Mistrzostw Polski. Wśród weteranów dwa medale przywiozły nasze sztafety w kategorii KV, które zajęły dwa pierwsze miejsca.

wyniki
zdjęcia średni
zdjęcia sztafety 1
zdjęcia sztafety 2

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE