Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Maciek 8. na sprincie

Dzisiejszym startem na dystansie sprinterskim rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Rowerowej Jeździe na Orientację, w tym roku rozgrywane są w Polsce w Zamościu i okolicy, które jeszcze tydzień temu gościły biegaczy. Zawodnicy ścigający się na rowerach na sprincie walczyli o tytuł Mistrza Europy w mieście Krasnobród.

W zawodach startuje nasz jedyny przedstawiciel, czyli Maciek Gromadka, który bardzo dobrze zaprezentował się podczas dzisiejszego startu. Wymagającą trasę o długości ponad 10km pokonał z czasem równo 25 minut, co dało naszemu zawodnikowi świetne 8. miejsce w kategorii seniorów! Zwycięzca, Fin Jussi Laurila, pokonał trasę w czasie 23'57, 2. miejsce zajął Rosjanin Ruslan Gritsan z czasem 24'17, natomiast 3. miejsce zajął kolejny Fin - Juuso Jutila z czasem 24'22. Wyniki zmagań Pań zostały anulowane ze względu na błędy organizatora i zostaną powtórzone w czwartek. Jutro dystans średni - trzymamy kciuki dalej!

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE