Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Finał Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną finałowy etap Szybkiego Mózgu, który miał odbyć się w najbliższą środę, 21 października zostaje przełożony w bliżej nieokreśloną przyszłość.

Bulwary zdobyte po raz kolejny!

170 zawodników wzięło wczoraj udział w zaległym 3. etapie tegorocznego Szybkiego Mózgu. Uczestnicy biegali zarówno po Bulwarach Wiślanych, ale też po uliczkach i skwerach Powiśla.

Zapraszamy na Bulwary

Zaległy trzeci etap Szybkiego Mózgu na Bulwarach Wiślanych już w najbliższą środę 7 października! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Maciek 8. na sprincie

Dzisiejszym startem na dystansie sprinterskim rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Rowerowej Jeździe na Orientację, w tym roku rozgrywane są w Polsce w Zamościu i okolicy, które jeszcze tydzień temu gościły biegaczy. Zawodnicy ścigający się na rowerach na sprincie walczyli o tytuł Mistrza Europy w mieście Krasnobród.

W zawodach startuje nasz jedyny przedstawiciel, czyli Maciek Gromadka, który bardzo dobrze zaprezentował się podczas dzisiejszego startu. Wymagającą trasę o długości ponad 10km pokonał z czasem równo 25 minut, co dało naszemu zawodnikowi świetne 8. miejsce w kategorii seniorów! Zwycięzca, Fin Jussi Laurila, pokonał trasę w czasie 23'57, 2. miejsce zajął Rosjanin Ruslan Gritsan z czasem 24'17, natomiast 3. miejsce zajął kolejny Fin - Juuso Jutila z czasem 24'22. Wyniki zmagań Pań zostały anulowane ze względu na błędy organizatora i zostaną powtórzone w czwartek. Jutro dystans średni - trzymamy kciuki dalej!

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE