Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Maciek 8. na sprincie

Dzisiejszym startem na dystansie sprinterskim rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Rowerowej Jeździe na Orientację, w tym roku rozgrywane są w Polsce w Zamościu i okolicy, które jeszcze tydzień temu gościły biegaczy. Zawodnicy ścigający się na rowerach na sprincie walczyli o tytuł Mistrza Europy w mieście Krasnobród.

W zawodach startuje nasz jedyny przedstawiciel, czyli Maciek Gromadka, który bardzo dobrze zaprezentował się podczas dzisiejszego startu. Wymagającą trasę o długości ponad 10km pokonał z czasem równo 25 minut, co dało naszemu zawodnikowi świetne 8. miejsce w kategorii seniorów! Zwycięzca, Fin Jussi Laurila, pokonał trasę w czasie 23'57, 2. miejsce zajął Rosjanin Ruslan Gritsan z czasem 24'17, natomiast 3. miejsce zajął kolejny Fin - Juuso Jutila z czasem 24'22. Wyniki zmagań Pań zostały anulowane ze względu na błędy organizatora i zostaną powtórzone w czwartek. Jutro dystans średni - trzymamy kciuki dalej!

wyniki

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE