Szybki Mózg 2024

Zapraszamy na Szybki Mózg 2024 - 12. edycję naszego kultowego cyklu, w ramach którego odbędzie się 5 biegów sprinterskich na terenie Warszawy.

UNTS Cup 2024 (zmiany!)

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na UNTS Cup 2024 - 3 biegi w 2 dni w terenie tegorocznych MP w middlu i nocnym! Zapraszamy na stronę Mistrzostw Polski do odpowiedniej zakładki.

Leśny Mózg 2023

Zapraszamy na trzecią edycję naszego zimowego cyklu - Leśny Mózg 2023! Czeka na Was 5 etapów od listopada 2023 do marca 2024.

Zajęcia z orientacji sportowej - Wesoła!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 w lasach na terenie Dzielnicy Wesoła w lipcu, sierpniu i wrześniu!

WOM 2023 sprint (Mistrzostwa Ursynowa) i klasyk - informacje i linki

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Warszawską Olimpiadę Młodzieży 2023 - w biegu sprinterskim (Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację) i biegu klasycznym! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

1% na UNTS
Zdjęcia

Ruszają Mistrzostwa Świata!

Już w najbliższy poniedziałek ruszają Mistrzostwa Świata Juniorów (JWOC), które w tym roku odbędą się za naszą południową granicą, czyli w Czechach. Program Mistrzostw przedstawia się następująco:

1 lipca poniedziałek long
2 lipca wtorek middle Q
3 lipca środa middle F
4 lipca czwartek  dzień wolny 
5 lipca piątek sprint 
6 lipca sobota  sztafety 

Bieg klasyczny i średniodystansowy odbywają się w górzystym terenie niedaleko polskiej granicy w rejonie pomiędzy Kudową-Zdrój, a Lubawką. Sprint zostanie rozegrany w samym centrum Hradec Kralove, czyli miasta, które jest gospodarzem całej imprezy, natomiast bieg sztafetowy w jego okolicy. Same Mistrzostwa zapowiadają się bardzo ciekawie z uwagi na wymagające trasy i teren, a także biorąc pod uwagę świetne przygotowanie medialne imprezy, które jest zapowiadane.

Wśród 12-osobowej reprezentacji Polski mamy swoich dwóch przedstawicieli, czyli Krzyśka Wołowczyka i Piotrka Parfianowicza. Dla Krzyśka będą to pierwsze Mistrzostwa Świata, natomiast dla Piotrka będzie to 4 start na JWOCu, z którego 2 lata temu przywiózł złoto w sztafecie. Forma naszych zawodników jest stabilna, co potwierdziły ostatnie starty kontrolne podczas Mistrzostw Czech w biegu średniodystansowym, gdzie obydwaj doskonale spisali się w kwalifikacjach - Krzysiek zajął 1. miejsce (H18), natomiast Piotrek 3. miejsce (H20) w swoim biegu. W finale bardzo dobrze pobiegł Krzysiek zdobywając brązowy medal, natomiast Piotrek po kilku błędach w połowie trasy zajął ostatecznie 11. miejsce. Liczymy na dobre występy podczas nadchodzących biegów - kibicować będziemy zarówno na miejscu jak i zdalnie!

strona JWOC
wyniki Mistrzostw Czech kwalifikacje
wyniki Mistrzostw Czech finał
mapa Mistrzostwa Czech kwalifikacje
mapa Mistrzostwa Czech finał

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE