Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Po Mistrzostwach

Wczoraj biegiem sztafetowym zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów. W sumie pięć biegów w ciągu sześciu dni - było to niezłe wyzwanie dla wszystkich uczestników. Po niezwykle udanym biegu klasycznym, w którym nasz Piotrek Parfianowicz wywalczył najlepsze możiwe miejsce, czyli pierwsze, przyszedł czas na pozostałe biegi.

Podczas kwalifikacji biegu średniodystansowego nasi wypadli wyśmienicie, ponieważ Krzysiek Wołowczyk zajął 3. miejsce w swoim półfinale, natomiast Piotrek 4. Niestety tak dobrze nie był już w biegu finałowym, gdyż nasi uplasowali się w ostatniej dziesiątce. Dużo lepiej zaprezentowali się natomiast w piątkowym sprincie, rozgrywanym w samym centrum Hradec Kralove. Piotrek po niezłym biegu zajął bardzo dobre 8. miejsce, natomiast Krzysiek był 16. Podobnie, jak na longu, medal był z zasięgu naszych zawodników, ale zabrakło trochę opanowania i skupienia na trasie.

Bieg sztafetowy to osobna historia - na 1. zmianie w polskiej sztafecie biegał reprezentujący UKS Orientuś Łódź Krzysiek Rzeńca, który przyprowadził sztafetę na dobrym 6. miejscu. Na 2. zmianę wyruszył nasz Krzysiek - po świetnym biegu przybiegł na metę na 3. pozycji i wydawało się, że mając na ostatniej zmianie Piotrka, będziemy bić się o medal. Niestety, kilka błędów na początku trasy wykluczyło nas z walki o podium, a błąd na samej końcówce pozbawił nas szans na miejsce w szóstce, w związku z czym skończyliśmy na mimo wszystko dobrym, 7. miejscu.

Nie da się jednak ukryć, że występy Piotrka i Krzyśka na tegorocznych Mistrzostwach należy uznać za bardzo udane i dobrze rokują na przyszłość. Osiągniętych wyników serdecznie gratulujemy, a za rok w Bułgarii liczymy na jeszcze więcej.

bieg średniodystanowy
bieg sprinterski
bieg sztafetowy

fot. www.jwoc2013.cz

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE