Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

O-Ringen

Dziś zakończył się O-Ringen, czyli największe zawody w biegu orientację na świecie. W tym roku organizowany daleko na północy Szwecji zgromadził nieco mniej zawodników, niż zwykle, ale nadal było to kilkanaście tysięcy osób. UNTS również w tym roku miał tam swoich przedstawicieli, którzy z różnymi skutkami zmagali się z trudnym szwedzkim lasem.

Nasza reprezentacja składała się z sześciu osób. Najlepiej z naszych spisał się Krzysiek Wołowczyk, który biegał w barwach swojego Szwedzkiego klubu OK Denseln. Po pięciu dniach rywalizacji zajął bardzo dobre 10. miejsce w kategorii H18E, pokonując tym samym ponad stu rywali. Dobre 18. miejsce w H20E zajął Piotrek Parfianowicz, który po niezbyt udanym początku zawodów, z dnia na dzień biegał coraz lepiej, a podczas 4. etapu wywalczył nawet 6. miejsce w swojej kategorii. Nieźle wypadł również Michał Wołowczyk, zajmując ostatecznie 49. miejsce w kategorii H16. Nasi weterani zajęli odpowiednio 71. miejsce (Marek Wołowczyk), 107. miejsce (Joanna Parfianowicz) i 116. miejsce (Mariola Wołowczyk). Gratulujemy dobrych występów!

strona zawodów
wyniki online

fot. Mikael Fritzon

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE