Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy.

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

O-Ringen

Dziś zakończył się O-Ringen, czyli największe zawody w biegu orientację na świecie. W tym roku organizowany daleko na północy Szwecji zgromadził nieco mniej zawodników, niż zwykle, ale nadal było to kilkanaście tysięcy osób. UNTS również w tym roku miał tam swoich przedstawicieli, którzy z różnymi skutkami zmagali się z trudnym szwedzkim lasem.

Nasza reprezentacja składała się z sześciu osób. Najlepiej z naszych spisał się Krzysiek Wołowczyk, który biegał w barwach swojego Szwedzkiego klubu OK Denseln. Po pięciu dniach rywalizacji zajął bardzo dobre 10. miejsce w kategorii H18E, pokonując tym samym ponad stu rywali. Dobre 18. miejsce w H20E zajął Piotrek Parfianowicz, który po niezbyt udanym początku zawodów, z dnia na dzień biegał coraz lepiej, a podczas 4. etapu wywalczył nawet 6. miejsce w swojej kategorii. Nieźle wypadł również Michał Wołowczyk, zajmując ostatecznie 49. miejsce w kategorii H16. Nasi weterani zajęli odpowiednio 71. miejsce (Marek Wołowczyk), 107. miejsce (Joanna Parfianowicz) i 116. miejsce (Mariola Wołowczyk). Gratulujemy dobrych występów!