Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2020! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

O-Ringen

Dziś zakończył się O-Ringen, czyli największe zawody w biegu orientację na świecie. W tym roku organizowany daleko na północy Szwecji zgromadził nieco mniej zawodników, niż zwykle, ale nadal było to kilkanaście tysięcy osób. UNTS również w tym roku miał tam swoich przedstawicieli, którzy z różnymi skutkami zmagali się z trudnym szwedzkim lasem.

Nasza reprezentacja składała się z sześciu osób. Najlepiej z naszych spisał się Krzysiek Wołowczyk, który biegał w barwach swojego Szwedzkiego klubu OK Denseln. Po pięciu dniach rywalizacji zajął bardzo dobre 10. miejsce w kategorii H18E, pokonując tym samym ponad stu rywali. Dobre 18. miejsce w H20E zajął Piotrek Parfianowicz, który po niezbyt udanym początku zawodów, z dnia na dzień biegał coraz lepiej, a podczas 4. etapu wywalczył nawet 6. miejsce w swojej kategorii. Nieźle wypadł również Michał Wołowczyk, zajmując ostatecznie 49. miejsce w kategorii H16. Nasi weterani zajęli odpowiednio 71. miejsce (Marek Wołowczyk), 107. miejsce (Joanna Parfianowicz) i 116. miejsce (Mariola Wołowczyk). Gratulujemy dobrych występów!

strona zawodów
wyniki online

fot. Mikael Fritzon

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE