Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Regulamin

Odliczanie do UNTS Cup się rozpoczęło. Do zawodów zostały niecałe trzy miesiące, więc my prezentujemy podstawowe informacje o naszych zawodach. Lokalizacja była już wcześniej znana, natomiast teraz wyposażamy Was we wszystkie niezbędne przed zawodami dane.

Kiedy i gdzie?
Jak co roku, UNTS Cup to dwa dni biegania. Pierwszy bieg sprinterski zostanie rozegrany w sobotę 19 października na warszawskim Ursynowie, natomiast drugi bieg średniodystansowy odbędzie się w odległym od Warszawy o 60km Młodzieszynie w niedzielę 20 października. Starty poszczególnych biegów zaplanowane są odpowiednio na godzinę 15:00 w sobotę i 10:00 w niedzielę.

Teren zawodów
Teren biegu sprinterskiego to typowe ursynowskie osiedle ze skomplikowaną i nieregularną zabudową blokową, natomiast bieg średniodystansowy to mieszany las sosnowo-dębowy typowy dla Kampinoskiego Parku Narodowego. W lesie występują liczne wydmy śródlądowe, których przewyższenia względne dochodzą do 25 metrów. Teren biegu średniodystansowego zostanie po raz pierwszy wykorzystany na zawodach w biegu na orientację, więc na wszystkich czekać będzie zupełnie nowa mapa!

Zgłoszenia
Na zawody zgłaszamy się poprzez system zgłoszeniowy na naszej stronie. Szczegóły można poznać w odpowiedniej zakładce, ale najważniejsza jest data 13 października, ponieważ jest to ostatni dzień zgłoszeń, którego nie należy przegapić.

Regulamin
Wszystkie powyższe informacje oraz dużo więcej można znaleźć w Regulaminie zawodów, który jest już publicznie dostępny. Kolejne informacje o zawodach będę się ukazywać na naszej stronie wraz z upływem czasu.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE