Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Regulamin

Odliczanie do UNTS Cup się rozpoczęło. Do zawodów zostały niecałe trzy miesiące, więc my prezentujemy podstawowe informacje o naszych zawodach. Lokalizacja była już wcześniej znana, natomiast teraz wyposażamy Was we wszystkie niezbędne przed zawodami dane.

Kiedy i gdzie?
Jak co roku, UNTS Cup to dwa dni biegania. Pierwszy bieg sprinterski zostanie rozegrany w sobotę 19 października na warszawskim Ursynowie, natomiast drugi bieg średniodystansowy odbędzie się w odległym od Warszawy o 60km Młodzieszynie w niedzielę 20 października. Starty poszczególnych biegów zaplanowane są odpowiednio na godzinę 15:00 w sobotę i 10:00 w niedzielę.

Teren zawodów
Teren biegu sprinterskiego to typowe ursynowskie osiedle ze skomplikowaną i nieregularną zabudową blokową, natomiast bieg średniodystansowy to mieszany las sosnowo-dębowy typowy dla Kampinoskiego Parku Narodowego. W lesie występują liczne wydmy śródlądowe, których przewyższenia względne dochodzą do 25 metrów. Teren biegu średniodystansowego zostanie po raz pierwszy wykorzystany na zawodach w biegu na orientację, więc na wszystkich czekać będzie zupełnie nowa mapa!

Zgłoszenia
Na zawody zgłaszamy się poprzez system zgłoszeniowy na naszej stronie. Szczegóły można poznać w odpowiedniej zakładce, ale najważniejsza jest data 13 października, ponieważ jest to ostatni dzień zgłoszeń, którego nie należy przegapić.

Regulamin
Wszystkie powyższe informacje oraz dużo więcej można znaleźć w Regulaminie zawodów, który jest już publicznie dostępny. Kolejne informacje o zawodach będę się ukazywać na naszej stronie wraz z upływem czasu.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE