Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Fort Włochy

Wakacyjne przerwa dobiega końca! Już za 2 tygodnie w środę zapraszamy na kolejny etap Szybkiego Mózgu! Będzie to 4. etap naszych zawodów i zostanie rozegrany na terenie Fortu Włochy. Miejsce jest bardzo ciekawe, gdyż stanowi częściowo zrekultywowane pozostałości XIX-wiecznego fortu, który tworzył swego czasu fragment Twierdzy Warszawa. Jest to teren parkowo-leśny porośnięty miejscami dość dziką roślinnością. Mamy jednak również sporo terenów otwartych, a także pozostałości dawnych umocnień, które stanowią najciekawsze elementy fortu.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z terenu zawodów i jednocześnie przypominamy, że cały czas można się jeszcze zgłaszać na nasz bieg - zapisy są możliwe do niedzieli 1 września. Jednocześnie warto pamiętać, że jest to ostatni etap liczony do klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu. Do owej klasyfikacji wliczamy trzy najlepsze spośród czterech pierwszych etapów SM, więc jeśli ktoś był nieobecny na poprzednich biegach lub słabo wypadł, to jest to ostatnia szansa, żeby poprawić swoją lokatę! Warto również pamiętać, że wszyscy zawodnicy, którzy będą uczestniczyć w 3 z 4 pierwszych biegów podczas ostatniego biegu (25 września) otrzymają pamiątkowego buffa.

strona Szybkiego Mózgu

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE