Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Fort Włochy

Wakacyjne przerwa dobiega końca! Już za 2 tygodnie w środę zapraszamy na kolejny etap Szybkiego Mózgu! Będzie to 4. etap naszych zawodów i zostanie rozegrany na terenie Fortu Włochy. Miejsce jest bardzo ciekawe, gdyż stanowi częściowo zrekultywowane pozostałości XIX-wiecznego fortu, który tworzył swego czasu fragment Twierdzy Warszawa. Jest to teren parkowo-leśny porośnięty miejscami dość dziką roślinnością. Mamy jednak również sporo terenów otwartych, a także pozostałości dawnych umocnień, które stanowią najciekawsze elementy fortu.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z terenu zawodów i jednocześnie przypominamy, że cały czas można się jeszcze zgłaszać na nasz bieg - zapisy są możliwe do niedzieli 1 września. Jednocześnie warto pamiętać, że jest to ostatni etap liczony do klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu. Do owej klasyfikacji wliczamy trzy najlepsze spośród czterech pierwszych etapów SM, więc jeśli ktoś był nieobecny na poprzednich biegach lub słabo wypadł, to jest to ostatnia szansa, żeby poprawić swoją lokatę! Warto również pamiętać, że wszyscy zawodnicy, którzy będą uczestniczyć w 3 z 4 pierwszych biegów podczas ostatniego biegu (25 września) otrzymają pamiątkowego buffa.

strona Szybkiego Mózgu

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE