Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Fort Włochy

Wakacyjne przerwa dobiega końca! Już za 2 tygodnie w środę zapraszamy na kolejny etap Szybkiego Mózgu! Będzie to 4. etap naszych zawodów i zostanie rozegrany na terenie Fortu Włochy. Miejsce jest bardzo ciekawe, gdyż stanowi częściowo zrekultywowane pozostałości XIX-wiecznego fortu, który tworzył swego czasu fragment Twierdzy Warszawa. Jest to teren parkowo-leśny porośnięty miejscami dość dziką roślinnością. Mamy jednak również sporo terenów otwartych, a także pozostałości dawnych umocnień, które stanowią najciekawsze elementy fortu.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z terenu zawodów i jednocześnie przypominamy, że cały czas można się jeszcze zgłaszać na nasz bieg - zapisy są możliwe do niedzieli 1 września. Jednocześnie warto pamiętać, że jest to ostatni etap liczony do klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu. Do owej klasyfikacji wliczamy trzy najlepsze spośród czterech pierwszych etapów SM, więc jeśli ktoś był nieobecny na poprzednich biegach lub słabo wypadł, to jest to ostatnia szansa, żeby poprawić swoją lokatę! Warto również pamiętać, że wszyscy zawodnicy, którzy będą uczestniczyć w 3 z 4 pierwszych biegów podczas ostatniego biegu (25 września) otrzymają pamiątkowego buffa.

strona Szybkiego Mózgu

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE