Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

4. etap Szybkiego Mózgu - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Powrót Szybkiego Mózgu po pandemii - Mistrzostwa Ursynowa w bno!

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację czyli zaległy 2. etap Szybkiego Mózgu 2020 za nami! Dziękujemy Wam za przybycie i stosowanie się do obowiązujących zaleceń.

Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Fort Włochy

Wakacyjne przerwa dobiega końca! Już za 2 tygodnie w środę zapraszamy na kolejny etap Szybkiego Mózgu! Będzie to 4. etap naszych zawodów i zostanie rozegrany na terenie Fortu Włochy. Miejsce jest bardzo ciekawe, gdyż stanowi częściowo zrekultywowane pozostałości XIX-wiecznego fortu, który tworzył swego czasu fragment Twierdzy Warszawa. Jest to teren parkowo-leśny porośnięty miejscami dość dziką roślinnością. Mamy jednak również sporo terenów otwartych, a także pozostałości dawnych umocnień, które stanowią najciekawsze elementy fortu.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z terenu zawodów i jednocześnie przypominamy, że cały czas można się jeszcze zgłaszać na nasz bieg - zapisy są możliwe do niedzieli 1 września. Jednocześnie warto pamiętać, że jest to ostatni etap liczony do klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu. Do owej klasyfikacji wliczamy trzy najlepsze spośród czterech pierwszych etapów SM, więc jeśli ktoś był nieobecny na poprzednich biegach lub słabo wypadł, to jest to ostatnia szansa, żeby poprawić swoją lokatę! Warto również pamiętać, że wszyscy zawodnicy, którzy będą uczestniczyć w 3 z 4 pierwszych biegów podczas ostatniego biegu (25 września) otrzymają pamiątkowego buffa.

strona Szybkiego Mózgu

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE