Fun Run Przygoda z mapą - Ursynów

Gorąco zapraszamy na imprezę skierowaną do wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację! 

Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim bno: informacje i wyniki.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Ursynowa w sprinterskim biegu na orientację - już 23 czerwca!

Mistrzostwa Polski 2021 nocny i średni - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas MP: http://www.mp2021.pl/

Finał w Powsinie zwieńczył Szybki Mózg 2020!

Finałowym biegiem w Parku Kultury w Powsinie ("Ursynów Nocą") zakończyliśmy cykl Szybki Mózg 2020!

Ursynów Nocą (finał Szybkiego Mózgu) 13 grudnia w Powsinie!

Zaległy, finałowy etap Szybkiego Mózgu odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godzinie 11:00 w Parku Kultury w Powsinie. Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Komunikat SM E4

Prezentujemy Wam wszystkie szczegóły najbliższego etapu Szybkiego Mózgu, który odbędzie się 4 września na terenie Fortu Włochy. Zapraszamy do lektury!

Trasy
Podczas najbliższego etapu trasy są nieco krótsze niż zwykle. Wynika to przede wszystkim ze specyfiki terenu, który nie jest typowym terenem osiedlowym. Mamy tu zarówno tereny otwarte i półotwarte, gdzie przebieżność jest bardzo dobra, ale również miejscami rosną krzaki, które utrudniają poruszanie się. Poza tym występują pewne przewyższenia wynikające z ukształtowania samego Fortu, które na pewno niektórym dadzą się we znaki. Trasy zostały jednak tak zaplanowane, aby można było ominąć nieprzyjemne fragmenty, więc każdy powinien sobie z nimi poradzić.

Strój
Jest dowolny, jednak na wszelki wypadek zalecamy długie spodnie. Co do butów, to wskazane są takie z głębszym i bardziej terenowym bieżnikiem, gdyż miejscami może być ślisko, szczególnie na stromych podejściach.

Ciemno!
W dniu zawodów słońce zachodzi w Warszawie o 19:16, więc większość osób startujących po 19:30 powinna obowiązkowo zaopatrzyć się w oświetlenie. W przypadku gorszej pogody może być szaro nawet wcześniej, więc zalecamy, aby wszyscy mieli coś świecącego, aby przynajmniej być w stanie widzieć, co jest na mapie.

Ostrożnie
Chcemy Wam również przypomnieć, że Fort Włochy to teren, który przed wieloma laty służył wojsku, w związku z czym zalecamy wzmożoną ostrożność. W kilku miejscach występują dość niebezpieczne dziury i spadki terenu, które co prawda są zabezpieczone przed intruzami, ale ostrożności nigdy za wiele.

Ważne
Podczas biegu zawodnicy kategorii Profesjonalistów będą mieli zmianę mapę. O szczegółach tej operacji można przeczytać w komunikacie technicznym, w którym również wszystkie pozostałe ważne informacje. Zgłoszenia tylko do niedzieli - warto się pospieszyć!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE