Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Komunikat SM E4

Prezentujemy Wam wszystkie szczegóły najbliższego etapu Szybkiego Mózgu, który odbędzie się 4 września na terenie Fortu Włochy. Zapraszamy do lektury!

Trasy
Podczas najbliższego etapu trasy są nieco krótsze niż zwykle. Wynika to przede wszystkim ze specyfiki terenu, który nie jest typowym terenem osiedlowym. Mamy tu zarówno tereny otwarte i półotwarte, gdzie przebieżność jest bardzo dobra, ale również miejscami rosną krzaki, które utrudniają poruszanie się. Poza tym występują pewne przewyższenia wynikające z ukształtowania samego Fortu, które na pewno niektórym dadzą się we znaki. Trasy zostały jednak tak zaplanowane, aby można było ominąć nieprzyjemne fragmenty, więc każdy powinien sobie z nimi poradzić.

Strój
Jest dowolny, jednak na wszelki wypadek zalecamy długie spodnie. Co do butów, to wskazane są takie z głębszym i bardziej terenowym bieżnikiem, gdyż miejscami może być ślisko, szczególnie na stromych podejściach.

Ciemno!
W dniu zawodów słońce zachodzi w Warszawie o 19:16, więc większość osób startujących po 19:30 powinna obowiązkowo zaopatrzyć się w oświetlenie. W przypadku gorszej pogody może być szaro nawet wcześniej, więc zalecamy, aby wszyscy mieli coś świecącego, aby przynajmniej być w stanie widzieć, co jest na mapie.

Ostrożnie
Chcemy Wam również przypomnieć, że Fort Włochy to teren, który przed wieloma laty służył wojsku, w związku z czym zalecamy wzmożoną ostrożność. W kilku miejscach występują dość niebezpieczne dziury i spadki terenu, które co prawda są zabezpieczone przed intruzami, ale ostrożności nigdy za wiele.

Ważne
Podczas biegu zawodnicy kategorii Profesjonalistów będą mieli zmianę mapę. O szczegółach tej operacji można przeczytać w komunikacie technicznym, w którym również wszystkie pozostałe ważne informacje. Zgłoszenia tylko do niedzieli - warto się pospieszyć!

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE