Udany powrót Szybkiego Mózgu po wakacjach!

Po wakacyjnej przerwie rozegraliśmy wczoraj piąty etap naszego cyklu. Biegaliśmy w okolicach Zamku Ujazdowskiego, Agrykoli i Sejmu RP.

Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Fort Włochy

199 osób wystartowało we wczorajszym Szybkim Mózgu, który odbył się na warszawskich Włochach. Tym razem nie było to bieganie po osiedlu, a po terenie pozostałości dawnego fortu, co wielu osobom sprawiło sporo trudności, a niektórzy dali się również zaskoczyć przez szybko zachodzące słońce i biegali część trasy po ciemku.

Był to dla wielu osób prawdopodobnie najtrudniejszy etap Szybkiego Mózgu - na pocieszenie możemy powiedzieć, że kolejny będzie na pewno łatwiejszy. Mimo powakacyjnej przerwy na starcie pojawiło się dużo osób - w najliczniejszej kategorii Profesjonalistów wystartowały 73 osoby. Szczególnie cieszyliśmy się obecnością licznej grupy biegaczy z Łodzi. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

- Dzieci: Bartłomiej Kołcun 10'45
- Początkujący: Adam Parfianowicz 11'58
- Zuchwali: Mateusz Anc 19'41
- Profesjonaliści: Rafał Podziński 18'06

Wraz ze wczorajszym etapem zakończona została klasyfikacja generalna Szybkiego Mózgu 2013, którą jak najszybciej przeliczymy i zaprezentujemy na stronie. Wyróżnienie najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych nastąpi podczas kolejnego, ostatnie już etapu 25 września na Ursynowie. Już teraz można się zgłaszać na ten bieg, do czego serdecznie zachęcamy, a tymczasem zapraszamy do oglądania wyników, międzyczasów i zdjęć z wczoraj. Kolejne galerie będą dodawane w najbliższych dniach. Dodatkowo możecie rysować swoje przebiegi w aplikacji RouteGadget oraz obejrzeć analizę wyników. Dziękujemy wszystkim za udział, przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia i zapraszamy na kolejne nasze biegi.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE