Mistrzostwa Ursynowa i Mazowsza, czyli finał Szybkiego Mózgu

Prezentujemy wszystkie szczegóły finałowego etapu Szybkiego Mózgu 2019, który już w najbliższą środę, czyli 16 października. Zapraszamy do lektury!

Puchar Warszawy 2019 za nami!

15. edycja Pucharu Warszawy (dawniej UNTS Cup) za nami! Dziękujemy Wam za przybycie!

Listy startowe

Dostępne są listy startowe na wszystkie biegi Pucharu Warszawy 2019.

Komunikat techniczny

Miło nam ogłosić, że dostępny jest już Komunikat techniczny na Puchar Warszawy 2019.

Szybki Mózg - klasyfikacja generalna

Mamy już ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2019! Zapraszamy do zapoznania się z kolejnością zawodników w kategoriach wiekowych.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Fort Włochy

199 osób wystartowało we wczorajszym Szybkim Mózgu, który odbył się na warszawskich Włochach. Tym razem nie było to bieganie po osiedlu, a po terenie pozostałości dawnego fortu, co wielu osobom sprawiło sporo trudności, a niektórzy dali się również zaskoczyć przez szybko zachodzące słońce i biegali część trasy po ciemku.

Był to dla wielu osób prawdopodobnie najtrudniejszy etap Szybkiego Mózgu - na pocieszenie możemy powiedzieć, że kolejny będzie na pewno łatwiejszy. Mimo powakacyjnej przerwy na starcie pojawiło się dużo osób - w najliczniejszej kategorii Profesjonalistów wystartowały 73 osoby. Szczególnie cieszyliśmy się obecnością licznej grupy biegaczy z Łodzi. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

- Dzieci: Bartłomiej Kołcun 10'45
- Początkujący: Adam Parfianowicz 11'58
- Zuchwali: Mateusz Anc 19'41
- Profesjonaliści: Rafał Podziński 18'06

Wraz ze wczorajszym etapem zakończona została klasyfikacja generalna Szybkiego Mózgu 2013, którą jak najszybciej przeliczymy i zaprezentujemy na stronie. Wyróżnienie najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych nastąpi podczas kolejnego, ostatnie już etapu 25 września na Ursynowie. Już teraz można się zgłaszać na ten bieg, do czego serdecznie zachęcamy, a tymczasem zapraszamy do oglądania wyników, międzyczasów i zdjęć z wczoraj. Kolejne galerie będą dodawane w najbliższych dniach. Dodatkowo możecie rysować swoje przebiegi w aplikacji RouteGadget oraz obejrzeć analizę wyników. Dziękujemy wszystkim za udział, przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia i zapraszamy na kolejne nasze biegi.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE