Z mapą na Ursynowie - podsumowanie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie już za nami. Teraz czeka nas krótka przerwa, a z kolejnym etapem powracamy tuż po wakacjach, czyli 11 września.

Z mapą na Ursynowie - zapraszamy!

4. etap Szybkiego Mózgu startuje w najbliższą środę na Ursynowie. Będzie to ostatni bieg z cyklu przed wakacyjną przerwą, więc tym bardziej warto wystartować!

World Orienteering Day za nami!

Ponad 250 zawodników wzięło wczoraj udział w 3. etapie Szybkiego Mózgu odbywającego się w ramach akcji Cała Polska biega z mapą oraz Światowego Dnia Orienteeringu (WOD).

Maj obfitujący w zawody

Na maj oraz weekend bezpośrednia go poprzedzający zaplanowano wiele zawodów w biegu i jeździe rowerowej na orientację. Imprezy różniły się rangą i terenami zmagań, jak i dystansami poszczególnych konkurencji. Rozegrano liczne zawody lokalne jak i Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO i Mistrzostwa Polski w BnO. Zawodnicy UNTS jak zawsze z wieloma sukcesami uczestniczyli we wszystkich wymienionych imprezach. Zdobyliśmy liczne medale i zajęliśmy wysokie miejsca na wszystkich wymienionych zawodach!

Zapraszamy na Bulwary

3. etap Szybkiego Mózgu już 15 maja - biegamy na Bulwarach Wiślanych! Więcej szczegółów odnośnie biegu prezentujemy poniżej.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Fort Włochy

199 osób wystartowało we wczorajszym Szybkim Mózgu, który odbył się na warszawskich Włochach. Tym razem nie było to bieganie po osiedlu, a po terenie pozostałości dawnego fortu, co wielu osobom sprawiło sporo trudności, a niektórzy dali się również zaskoczyć przez szybko zachodzące słońce i biegali część trasy po ciemku.

Był to dla wielu osób prawdopodobnie najtrudniejszy etap Szybkiego Mózgu - na pocieszenie możemy powiedzieć, że kolejny będzie na pewno łatwiejszy. Mimo powakacyjnej przerwy na starcie pojawiło się dużo osób - w najliczniejszej kategorii Profesjonalistów wystartowały 73 osoby. Szczególnie cieszyliśmy się obecnością licznej grupy biegaczy z Łodzi. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

- Dzieci: Bartłomiej Kołcun 10'45
- Początkujący: Adam Parfianowicz 11'58
- Zuchwali: Mateusz Anc 19'41
- Profesjonaliści: Rafał Podziński 18'06

Wraz ze wczorajszym etapem zakończona została klasyfikacja generalna Szybkiego Mózgu 2013, którą jak najszybciej przeliczymy i zaprezentujemy na stronie. Wyróżnienie najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych nastąpi podczas kolejnego, ostatnie już etapu 25 września na Ursynowie. Już teraz można się zgłaszać na ten bieg, do czego serdecznie zachęcamy, a tymczasem zapraszamy do oglądania wyników, międzyczasów i zdjęć z wczoraj. Kolejne galerie będą dodawane w najbliższych dniach. Dodatkowo możecie rysować swoje przebiegi w aplikacji RouteGadget oraz obejrzeć analizę wyników. Dziękujemy wszystkim za udział, przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia i zapraszamy na kolejne nasze biegi.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE