Szybki Mózg powraca!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli zaległe Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już we wtorek 9 czerwca! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

3. etap Szybkiego Mózgu przełożony

Informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii oraz obowiązujących obostrzeń 3. etap Szybkiego Mózgu jest przełożony i nie odbędzie się w dniu 20 maja.

Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację przełożone

Informujemy, że z rekomendacji Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st Warszawy Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację rozgrywane  w ramach 2. etapu Szybkiego Mózgu nie odbędą się w dniu 11 marca.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację!

Drugi etap Szybkiego Mózgu, czyli Mistrzostwa Ursynowa w biegu na orientację już za kilka dni! Prezentujemy najważniejsze szczegóły dotyczące biegu.

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Fort Włochy

199 osób wystartowało we wczorajszym Szybkim Mózgu, który odbył się na warszawskich Włochach. Tym razem nie było to bieganie po osiedlu, a po terenie pozostałości dawnego fortu, co wielu osobom sprawiło sporo trudności, a niektórzy dali się również zaskoczyć przez szybko zachodzące słońce i biegali część trasy po ciemku.

Był to dla wielu osób prawdopodobnie najtrudniejszy etap Szybkiego Mózgu - na pocieszenie możemy powiedzieć, że kolejny będzie na pewno łatwiejszy. Mimo powakacyjnej przerwy na starcie pojawiło się dużo osób - w najliczniejszej kategorii Profesjonalistów wystartowały 73 osoby. Szczególnie cieszyliśmy się obecnością licznej grupy biegaczy z Łodzi. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

- Dzieci: Bartłomiej Kołcun 10'45
- Początkujący: Adam Parfianowicz 11'58
- Zuchwali: Mateusz Anc 19'41
- Profesjonaliści: Rafał Podziński 18'06

Wraz ze wczorajszym etapem zakończona została klasyfikacja generalna Szybkiego Mózgu 2013, którą jak najszybciej przeliczymy i zaprezentujemy na stronie. Wyróżnienie najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych nastąpi podczas kolejnego, ostatnie już etapu 25 września na Ursynowie. Już teraz można się zgłaszać na ten bieg, do czego serdecznie zachęcamy, a tymczasem zapraszamy do oglądania wyników, międzyczasów i zdjęć z wczoraj. Kolejne galerie będą dodawane w najbliższych dniach. Dodatkowo możecie rysować swoje przebiegi w aplikacji RouteGadget oraz obejrzeć analizę wyników. Dziękujemy wszystkim za udział, przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia i zapraszamy na kolejne nasze biegi.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE