Szybki Mózg 2020 rozpoczęty!

Szybki Mózg 2020 rozpoczęty! Ponad 200 osób stanęło na starcie 1 etapu, rozgrywanego w ostatni środowy wieczór.

1. etap Szybkiego Mózgu

Inauguracja Szybkiego Mózgu już w najbliższą środę! Już teraz zapraszamy serdecznie na Starą Ochotę, gdzie odbędzie się 1. etap naszego cyklu.

Nowy rok na obozie w Jagniątkowie.

Kolejny raz liczna grupa zawodników UNTS uczestniczyła w zimowym obozie treningowym w Jagniątkowie. Podczas tego bardzo aktywnego wypoczynku zrealizowano szereg treningów biegowych, wycieczek na nartach, po treningowych sesji rozciągających, nie obyło się bez biegania z mapą i aktywności mających na celu umacnianie więzi klubowych. Był czas na gry i zabawą sylwestrową, rozmowy i wspólne odpoczywanie. W 2020 rok klubowicze weszli z uśmiechem i zapałem do sportowej rywalizacji.

Startuje Szybki Mózg 2020

Ruszamy z 9. edycją Szybkiego Mózgu! Dziś oficjalnie przedstawiamy wszystkie szczegóły cyklu, w tym terminy, lokalizacje i inne nowości, które na Was czekają. Zapraszamy do lektury!

Podsumowanie sezonu 2019

Listopad dobiega końca a z nim okres odpoczynku, czyli roztrenowanie. UNTS w dniach 16-17.11.2019  zorganizował dla swoich członków wyjazdowe podsumowanie sezonu. Byliśmy w okolicach Kielc, ciesząc się znakomitą pogodą podczas biegów - w sobotę sztafetowego a w niedzielę dystansu klasycznego.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Fort Włochy

199 osób wystartowało we wczorajszym Szybkim Mózgu, który odbył się na warszawskich Włochach. Tym razem nie było to bieganie po osiedlu, a po terenie pozostałości dawnego fortu, co wielu osobom sprawiło sporo trudności, a niektórzy dali się również zaskoczyć przez szybko zachodzące słońce i biegali część trasy po ciemku.

Był to dla wielu osób prawdopodobnie najtrudniejszy etap Szybkiego Mózgu - na pocieszenie możemy powiedzieć, że kolejny będzie na pewno łatwiejszy. Mimo powakacyjnej przerwy na starcie pojawiło się dużo osób - w najliczniejszej kategorii Profesjonalistów wystartowały 73 osoby. Szczególnie cieszyliśmy się obecnością licznej grupy biegaczy z Łodzi. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

- Dzieci: Bartłomiej Kołcun 10'45
- Początkujący: Adam Parfianowicz 11'58
- Zuchwali: Mateusz Anc 19'41
- Profesjonaliści: Rafał Podziński 18'06

Wraz ze wczorajszym etapem zakończona została klasyfikacja generalna Szybkiego Mózgu 2013, którą jak najszybciej przeliczymy i zaprezentujemy na stronie. Wyróżnienie najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych nastąpi podczas kolejnego, ostatnie już etapu 25 września na Ursynowie. Już teraz można się zgłaszać na ten bieg, do czego serdecznie zachęcamy, a tymczasem zapraszamy do oglądania wyników, międzyczasów i zdjęć z wczoraj. Kolejne galerie będą dodawane w najbliższych dniach. Dodatkowo możecie rysować swoje przebiegi w aplikacji RouteGadget oraz obejrzeć analizę wyników. Dziękujemy wszystkim za udział, przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia i zapraszamy na kolejne nasze biegi.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE