Szybki Mózg wraca po przerwie

Szybki Mózg wraca po wakacyjnej przerwie! 5. etap cyklu odbędzie się w okolicy Zamku Ujazdowskiego już w najbliższą środę.

Klubowe Mistrzostwa Polski UNTS - zapraszamy na oficjalną stronę!

Zapraszamy na oficjalną stronę organizowanych przez nas KMP: runda2.kmp2020.pl

Mistrzostwa Mazowsza - komunikat techniczny, listy startowe, WYNIKI i podsumowanie

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem technicznym, listami startowymi oraz wynikami z Mistrzostw Mazowsza w nocnym i sprinterskim biegu na orientację. 

Mistrzostwa Mazowsza 2020

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na Mistrzostwa Mazowsza 2020 - w biegu nocnym i sprinterskim! Zapraszamy do lektury - prezentujemy najważniejsze szczegóły odnośnie organizowanej przez nas imprezy. 

Sprinterskie ściganie na Ursynowie

Szybkomózgowe zmagania na Ursynowie w ramach 4. etapu za nami. Dziękujemy Wam za przybycie i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Szybki Mózg
1% na UNTS
Zdjęcia

Klasyfikacja generalna

Mamy klasyfikację generalną Szybkiego Mózgu 2013 i tym samym zwycięzców całego cyklu! Przypomnijmy - do klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu 2013 wliczane były 3 najlepsze wyniki z 4 pierwszych etapów. Punkty przyznawane były na podstawie miejsc uzyskanych w danym etapie zawodów na określonej trasie. Najwięcej punktów można było zdobyć na trasie Profesjonalistów, ale tam też zawsze było najwięcej chętnych. W większości kategorii zwyciężyli "starzy wyjadacze" jeśli chodzi o bieg na orientację, ale widać również wiele nowych nazwisk w czołówce! W sumie w dotychczasowych czterech etapach cyklu wystartowało 360 osób. Poniżej najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych:

KM10
1 Antoni Ostachowski
2 Helena Szelachowska
3 Paweł Szelachowski

K14
1 Julia Mianowska
2 Alicja Staszak
3 Wiktoria Marek

M14
1 Michał Pierzchała
2 Tomasz Gawlikowski
3 Krzysztof Olszewski

K18
1 Barbara Żebrowska
2 Anna Maria Antonowicz
3 Maria Drągowska

M18
1 Krzysztof Wołowczyk
2 Kamil Anc
3 Michał Wołowczyk

K30
1 Monika Gajda
2 Zuzanna Kubicka
3 Viola Piatrouskaya

M30
1 Piotr Parfianowicz
2 Kuba Drągowski
3 Piotr Łobodziński

K40
1 Agnieszka Biolik
2 Zuzanna Szymańska
3 Agnieszka Szczepińska

M40
1 Krzysztof Sokalski
2 Paweł Krzemiński
2 Rafał Zakrzewski

K50
1 Anna Górnicka-Antonowicz
2 Anna Staszak
3 Ewa Misiaczek

M50
1 Michał Stępniak
2 Artur Staszak
3 Marek Drągowski

K60
1 Małgorzata Krochmal
2 Bożena Bartnik
3 Anna Olbrycht
4 Irina Hulanicka

M60
1 Przemysław Mossakowski
2 Andrzej Krochmal
3 Andrzej Konstanciak
3 Leszek Herman-Iżycki

K70
1 Barbara Glińska
2 Krystyna Galicz
3 Krystyna Deck

M70
1 Konrad Janowski
2 Tadeusz Bidas
2 Henryk Bartkowiak

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 w klasyfikacji generalnej Szybkiego Mózgu zostaną nagrodzeni po zakończeniu ostatniego etapu Szybkiego Mózgu, który odbędzie się za nieco ponad 3 tygodnie, bo 25 września (zgłoszenia trwają!). Nagrody dla najlepszych funduje firma Inov-8, która jest partnerem całego cyklu.

WAŻNE! Na końcu wyników klasyfikacji generalnej znalazła się lista osób, które nie podały podczas zgłoszenia swojego rocznika urodzenia przez co niemożliwe jest sklasyfikowanie ich w żadnej kategorii wiekowej. Uzupełnienia w tej kwestii, jak i ewentualne zastrzeżenia do wyników prosimy przesyłać na adres kontakt@unts.waw.pl.

UWAGA! Z uwagi na nieco dłuższy program biegów podczas najbliższego etapu zdecydowaliśmy o przesunięciu czasu pierwszego startu na godzinę 18:00. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się zakończyć całe zawody wraz z rozdaniem nagród o jakiejś przyzwoitej porze. Za powstałe w związku z tym komplikacje - przepraszamy.

PŁATNOŚCI ONLINE NA NASZEJ STRONIE OBSŁUGUJE